open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/198-29/299

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА

          

18.12.06                                                                                 Справа№ 6/198-29/299За заявою кредитора:

Управління Пенсійного фонду України у Радехівському районі Львівської області, м. Радехів,

про банкрутство:

сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Колос” (код ЄДРПОУ 03762578), с. Оглядів.

Суддя М. Синчук

За участю представників:

кредитора:

Ничай В.В. –дов. від 22.11.2006 р. №1927/06-06,

боржника:

не з’явився.

На розгляд Господарського суду Львівської області подано заяву Управління Пенсійного фонду України у Радехівському районі Львівської області про порушення справи про банкрутство сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Колос” в порядку, передбаченому ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою від 30.11.2006 р. провадження у справі порушено, заяву прийнято до розгляду, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, розгляд справи призначено на 18.12.2006 р., кредитора зобов’язано надати суду довідку від державного реєстратора про відсутність боржника за юридичною адресою відповідно до п. 7 ст. 19 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”.

В судове засідання 18.12.2006 р. представник кредитора з’явився, вимог ухвали від 30.11.2006 р. не виконав.

Згідно із ст. 17 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” відомості про юридичну особу включаються до Єдиного державного реєстру (ч. 1), визначено, які відомості повинні міститися в Єдиному державному реєстрі щодо юридичної особи (ч. 2). В Єдиному державному реєстрі містяться також відомості про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням. Згідно з ч. 7 ст. 19 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, якщо реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу не була надана юридичною особою в установлений строк, державний реєстратор зобов’язаний у строк, що не перевищує десяти робочих днів з дати, яка встановлена для юридичної особи для подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, направити рекомендованим листом юридичній особі повідомлення про необхідність подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу. У разі повернення до державного реєстратора рекомендованого листа з відміткою відділення зв’язку про відсутність юридичної особи за вказаною адресою або неподання юридичною особою упродовж місяця з дати направлення їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до ст. 20 ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”  відомості, що містяться в єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними, за винятком ідентифікаційних номерів фізичних осіб-платників податків.

Враховуючи наведені норми закону, у зв’язку з невиконанням вимог ухвали від 30.11.2006 р., суд вважає за необхідне залишити позов без розгляду, роз’яснивши кредитору його право знову звернутися до суду з цим позовом у загальному порядку після усунення обставин, що зумовили залишення позову без розгляду.

Крім того, суд звертає увагу кредитора на те, що боржником отримано ухвалу суду від 30.11.2006 р. про порушення справи про його банкрутство, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення №1015011 від 07.12.2006 р. Таким чином, нема підстав стверджувати, що боржник є відсутнім.

Враховуючи наведені обставини, п. 5 ст. 81, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

У Х В А Л И В:

1.          Заяву Управління Пенсійного фонду України у Радехівському районі Львівської області про порушення справи про банкрутство сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Колос” залишити без розгляду.

Роз’яснити кредитору, що він має право знову звернутися до суду з цим позовом у загальному порядку після усунення обставин, що зумовили залишення позову без розгляду.                     

          

Суддя                                                                                             Синчук М.М.                               

Джерело: ЄДРСР 334854
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку