open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
4/2475-11/383

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА

          

30.11.06                                                                                           Справа№ 4/2475-11/383

За позовом ТзОВ «Променергокапітал», м.Новояворівськ

до відповідача ТзОВ «Компанія «Розточчя», м.Новояворівськ

третьої особи без самостійних вимог на предмет спору Обласне комунальне підприємство Львівської міської ради «БТІ та ЕО»

про стягнення 27411,90 грн. боргу

Суддя Сало І.А.

В судове засідання з’явились:

Від позивача: Бовт-предст., Лабай-предст.

Від  відповідача: Садовий-предст.

Від третьої особи: не з”явився

          


    Позивач –Товариство з обмеженою відповідальністю “Променергокапітал” звернувся до господарського суду з позовом до відповідача –Товариства з обмеженою відповідальністю “Росточчя” про стягнення 27411,90 грн. Позовні вимоги мотивує тим, що відповідач в порушення договірних зобов’язань, які виникли на підставі договору про відступлення права вимоги від 02.10.2006 року та угоди про погашення боргу №1 від 10.09.2006 року, не виконав свого обов’язку по сплаті в користь позивача коштів в сумі 27411,90 грн.

          В судове засідання 30.11.2006року сторони подали суду мирову угоду та клопотання про її затвердження.

          Відповідно до ст.78 ГПК України господарський суд виносить ухвалу про затвердження мирової угоди та припинення провадження у справі на підставі відповідної заяви сторін та поданої мирової угоди.

Оглянувши матеріали справи та проаналізувавши зміст мирової угоди, суд прийшов до висновку, що мирова угода стосується прав та обов’язків сторін щодо предмету спору, а тому наявні підстави для її затвердження.

Керуючись ст.ст. 78, 86 ГПК України, господарський суд Львівської області, -

УХВАЛИВ:

1.          Затвердити мирову угоду сторін з наступними умовами:

- позивач по справі – ТзОВ «Променергокапітал»відмовляється від позовних вимог про стягнення з ТзОВ «Компанія «Розточчя»27411,90 грн.

- відповідач по справі –ТзОВ «Компанія «Розточчя»передає у власність ТзОВ «Променергокапітал»об’єкт незавершеного будівництва „Інженерно-побутовий корпус ЯДГХП „Сірка”, що знаходиться у Львівській області, Яворівському районі с.Новий Яр, який належить ТзОВ «Компанія «Розточчя»на підставі договору купівлі-продажу №322 від 30.05.2000 року посвідченого 30.05.2000 року, посвідченого 30.05.2000р. Гуцал Л.І. приватним нотаріусом Яворівського нотаріального округу за реєстровим №1924 та акту приймання-передачі від 03.07.2000 року.

- ТзОВ «Променергокапітал»набуває право власності на об’єкт незавершеного будівництва „Інженерно-побутовий корпус ЯДГХП „Сірка”, що знаходиться у Львівській області, Яворівському районі с.Новий Яр з моменту вступу в законну силу ухвали господарського суду Львівської області про затвердження даної мирової угоди та підписання сторонами акта приймання передачі об’єкта.

2. Провадження по справі припинити.


    

Суддя                                                                                                        Сало І.А.

Джерело: ЄДРСР 334775
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку