open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
1/1197-11/378

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


РІШЕННЯ

          

14.12.06                                                                                           Справа№ 1/1197-11/378

За позовом Самбірського історико-етнографічного музею «Бойківщина», м.Самбір

До відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІТ», м.Самбір

Про витребування майна з чужого незаконного володіння та стягнення орендної плати в розмірі 767,94грн.


В судовому засіданні взяли участь представники:

Від позивача  Возна-предст.доручення № 179 від 01.11.2006року

Від відповідача не з»явився


    Стороні роз»яснено її права, передбачені ст.22 ГПК України.

          Від здійснення технічного запису судового процесу сторона відмовилась.

          Ухвалою господарського суду від 20.11.2006року порушено провадження у справі за позовом Самбірського історико-етнографічного музею «Бойківщина»про витребування майна з чужого незаконного володіння та стягнення орендної плати в розмірі 767,94грн. за період з 01.08.2006року по 18.10.2006року та призначено до розгляду на 14.12.2006року.     

    Відповідач в судове засідання суду не з”явився, заявивши клопотання про відкладення розгляду справи в зв”язку із неможливістю присутності, однак суд вважає що немає достатніх підстав для відкладення розгляду справи.        

    Відповідно до ст. 75 ГПК суд вважає за можливе розглянути спір за наявними матеріалами що містяться у справі, яких достатньо для вирішення спору по суті.

    Розглянувши документи і матеріали, подані стороною, заслухавши пояснення представника позивача, з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, сукупно оцінивши докази, які мають значення для справи, суд встановив наступне:

    Суть спору:

    Між позивачем Самбірським інсторико-етнографічним музеєм «Бойківщина»та відповідачем –Товаристом з обмеженою відповідальністю «ВІТ»було укладено договір про оренду не житлових приміщень, що знаходяться за адресою: м.Самбір, пл. Чайковського, 4 загальною площею 38,65м.кв. Термін дії договору від 1 січня до 30 червня 2006року.

   На клопотання відповідача термін дії договору був пролонгований до 01.08.2006року листом № 70 від 19.06.2006року.

   Враховуючи те, що термін дії договору про оренду приміщень закінчений позивач неодноразово звертався до відповідача із листами про звільнення приміщення, однак останній не реагує і відмовляється звільнити займані приміщення позбавляючи тим самим користуватися приміщенням Самбірському історико-етнографічному музею «Бойківщина»на праві оперативного управління.

   В судове засідання позивачем подано клопотання про припинення провадження у справі в частині витребування майна з чужлго незаконного володіння, оскільки  відповідачем звільнено приміщення про що свідчить акт приймання-передачі нежитлових приміщень по договору оренди від 10.11.2006року.

   Щодо стягнення орендної плати позивач просить суд врахувати термін займання відповідачем орендованого приміщення внаслідок чого збільштти розмір орендної плати до 935,33грн.

   Позовні вимоги суд вважає обгрунтованими.

   Відповідно до ст. 526 Цивільного Кодексу України, зобов”язання має виконуватись належним чином відповідно до умов договору, а ст.525 ЦК України не допускає односторонньої відмови від виконання договору чи зміни умов його виконання. Зазначені правовідносини підпадають під дію ст. 530 ЦК України, оскільки в Договорі встановлено строки закінчення терміну дії договору.

   Щодо клопотання позивача про збільшення суми орендної плати, суд вважає його таким що підлягає задоволенню зважаючи на дату підписання акту приймання-передачі приміщення.

   На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 49, 80 п.1.1, 82-84 ГПК України,суд,-  

                     В И Р І Ш И В :


   Задоволити позовні вимоги частково.

   Стягнути із Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІТ», м.Самбір, вул. Мазепи, 3/2 (код ЄДРПОУ 20819156) на користь Самбірського історико-етнографічного музею «Бойківщина», м.Самбір, вул. А.Чайковського, 4 (код ЄДРПОУ 26180778) 997,26грн. орендної плати, 102,00рн. держмита та 118,00грн. вартості інформаційно-технічного забезпечення судового процесу.

   Щодо решти позовних вимог провадження у справі припинити.

   Наказ видати відповідно ст. 116 ГПК України.Суддя                                                                                                       Сало І.А.

Джерело: ЄДРСР 334772
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку