open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/3054-10/362

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


ПОСТАНОВА

          

19.12.06                                                                                           Справа№ 5/3054-10/362

За позовом  ДПІ у м. Червоноград

до    Садівничого кооперативу „Ватра”, м. Червоноград   

 Суддя  Довга О.І.

Про:  припинення юридичної особи

Представники:       

від позивача            Сподарик О.Р.- представник

від відповідача            не з‘явився

Суть спору:           Розглядається справа за позовом ДПІ у м. Червоноград до Садівничого кооперативу „Ватра”, м. Червоноград про припинення юридичної особи.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав.

Відповідач в судове засідання не з`явився, відзиву на позовну заяву не надіслав.

В процесі розгляду справи встановлено наступне.

Садівничий кооператив „Ватра” зареєстрований 24.12.96р., реєстраційний №532.

Згідно із підп.2 п.1 ст.9 Закону України «Про систему оподаткування»платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів відповідно до законів декларації , бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до матеріалів справи, вказані обов'язки відповідач не виконує, більше року не подає звітності.

Згідно із ч. 15 ст.58 Господарського кодексу України скасування державної реєстрації суб’єкта господарювання здійснюється, зокрема, на підставі рішення господарського суду у випадку здійснення діяльності, що суперечить закону.

Згідно з ч.2 ст.38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”, підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової інспекції документів бухгалтерської звітності згідно з законодавством.

Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про те, що позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст.9 Закону України “Про систему оподаткування”, ч.15. ст.58 ГКУ, ст.38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”, ст. ст. 49, 50, 104, 105, 110-121, 158-163 КАС України, суд


                              п о с т а н о в и в :


1.          Припинити державну реєстрацію Садівничого кооперативу „Ватра”, Львівська область, м. Червоно гад, вул. Сад, 1 (ЄДРПОУ 22339839).

2.          Зобов’язати Садівничий кооператив „Ватра” в особі його вищого органу - зборів засновників здійснити ліквідацію підприємства у встановленому законодавством порядку і в 3-х місячний строк подати органу державної реєстрації документи відповідно до п.п.33, 34 Положення про державну реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності.

3.          Стягнути з Садівничого кооперативу „Ватра”, Львівська область, м. Червоно гад, вул. Сад, 1 (ЄДРПОУ 22339839) на користь державного бюджету 3,40 грн. судового збору.

4.          Рішення у даній справі надіслати учасникам процесу, органу державної реєстрації, органу статистики та засновникам підприємства..

Постанова набирає законної сили згідно ст. 254 КАС України. Постанова може бути оскаржена в порядку і строки визначені ст. 186 КАС України.Суддя                                                                                                       Довга О.І.                     

Джерело: ЄДРСР 334729
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку