open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/3058-18/165А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

19.12.06                                                                                           Справа№ 5/3058-18/165А

Господарський суд Львівської області в складі

головуючого-судді                                                               Мартинюка В.Я.

при секретарі судового засідання                                     Колтун Ю.М.

у попередньому судовому засіданні в м.Львові


розглянувши справу за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю (надалі ТзОВ)  “ГАЛ-Леобуд ”


до

Державної податкової адміністрації України Департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів  (надалі ДПА України ДААК)


про

визнання протиправними дій та скасування рішенняз участю представників :

від позивача:  Працьовитий А.В. – адвокат (довіреність від 05.04.2006 року);       

від відповідача:  Куліцький Р.Я. –головний державний податковий інспектор (довіреність за №8574/21-0517 від 24.11.2006 року),


В С Т А Н О В И В :

 

що  ТзОВ „Гал-Леобуд” звернулося до господарського суду з позовом до ДПА України ДААК про визнання протиправними дій та скасування рішення про застосування фінансових санкцій за №000069 від 20.09.2006 року.

        19.12.2006 року позивач звернувся до господарського суду із клопотанням від 19.12.2006 року, яким відкликає позовну заяву у даній справі.

Представник відповідача проти відкликання позовної заяви не заперечує.


Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення присутніх представників сторін, сукупно оцінивши докази, які мають значення для справи, суд встановив наступне.

На адресу Господарського суду Львівської області 08.11.2006 року надійшла позовна заява ТзОВ „Гал-Леобуд” до ДПА України ДААК про визнання протиправними дій та скасування рішення про застосування фінансових санкцій за №000069 від 20.09.2006 року.

Ухвалою від 10.11.2006 року позовна заява була прийнята до розгляду та відкрито провадження в адміністративній справі.

19.12.2006 року позивач звернувся до господарського суду із клопотанням від 19.12.2006 року, в якій відкликає позовну заяву у даній справі, а тому враховуючи положення п.5 ч.1 ст.155 КАС України, позовну заяву належить залишити без розгляду.


Керуючись ст.ст. 69, 70, 111, п.1 ч.1 ст.121, п.5 ч.1 ст.155, ст.ст. 160, 165, 254 КАС України, суд -

                                            

                                                 У Х В А Л И В :


1.          Позовну заяву залишити без розгляду.

2. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.

3. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

          Суддя                                                                                                       Мартинюк В.Я.                     

Джерело: ЄДРСР 334727
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку