open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/3070-20/251А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


ПОСТАНОВА

          

18.12.06                                                                                           Справа№ 5/3070-20/251А


За позовом: Державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова, м.Львів

до відповідача: Приватного підприємства “Посередник плюс”, м.Львів

про припинення підприємницької діяльності.


Суддя  Манюк П.Т.

          При секретарі Кравець В.П.

Представники       

від позивача: Говоруха Ю.А. - представник

від відповідача: не з"явився.

Суть спору:

На розгляд господарського суду Львівської області Державною податковою інспекцією у Галицькому районі м.Львова подано позов про скасування державної реєстрації Приватного підприємства “Посередник плюс”, у зв"язку з неподанням  протягом року в податкову інспекцію податкових декларацій та документів фінансової звітності в порушення п.2. ст.9 Закону України "Про систему оподаткування".

Судове засідання відкладалось з підстав, викладених у попередній ухвалі суду.

В судове засідання 18.12.2006р. представник позивача з”явився, позовні вимоги підтримав.

Відповідач у судові засідання не з’явився, будь-яких пояснень на вимогу суду по суті заявлених позовних вимог не надіслав, позовні вимоги не заперечив, вимоги ухвали суду не виконав.


Суд вважає за можливе розглянути справу за наявними у справі матеріалами, яких достатньо для встановлення обставин і вирішення спору по суті.

Відповідач –Приватне підприємство “Посередник плюс” зареєстроване Управлінням промисловості та підприємництва Львівської міської ради 9 червня 2004р. за № 19988.

Відповідно до акту № 30, складеного працівниками позивача 02.10.2006 року, відповідач більше року (з лютого 2005р.) не подає до державних  податкових органів бухгалтерську звітність та інші документи і відомості пов’язані з обчисленням та сплатою податків і зборів (обов’язкових платежів), чим порушує вимоги підпункту 2 пункту 1 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування”. Як вбачається із матеріалів справи відповідач заборгованості по сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів) не має.

Виходячи із вимог ч.2 ст.38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”, яка передбачає, що підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов”язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є  неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону, позивач просить постановити рішення про припинення підприємницької діяльності відповідача.

Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової служби документів податкової звітності.

Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про обґрунтованість позовних вимог та вважає,  що позов підлягає задоволенню.


Керуючись ст.9 Закону України “Про систему оподаткування”, ст.ст. 58, 59 Господарського кодексу України, ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” , ст. ст. 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -


ПОСТАНОВИВ:


          1. Скасувати (припинити) державну реєстрацію Приватного підприємства “Посередник плюс” (79000, м.Львів, пр.Свободи, 1-3/49, код ЄДРПОУ 32970583).


          2. Зобов’язати засновників Приватного підприємства “Посередник плюс” (79000, м.Львів, пр.Свободи, 1-3/49, код ЄДРПОУ 32970583) здійснити передбачені законодавством заходи по ліквідації суб”єкта підприємницької діяльності - юридичної особи.

          

          3. Стягнути з Приватного підприємства “Посередник плюс” (79000, м.Львів, пр.Свободи, 1-3/49, код ЄДРПОУ 32970583) в доход Державного бюджету України 3,40 грн. судового збору.

   

4. Виконавчий лист видати після набрання постановою законної сили.


5. Постанова може бути оскаржена в порядку, передбаченому ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України.


Суддя                                                                                                       Манюк П.Т.                     

Джерело: ЄДРСР 334711
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку