open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
2/1641-22/366А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


ПОСТАНОВА

          

28.11.06                                                                                           Справа№ 2/1641-22/366А


За позовом: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дрогобицькому районі, м.Дрогобич

До відповідача:  Малого приватного підприємства “Лідер”, м.Дрогобич

Про стягнення  1824,23 грн.

                                                                                                           Суддя М.Желік

                                                                                                             при секретарі О.Дімітрова


Представники:

Від позивача: Кошевий А.Л. - представник

Від відповідача:  не з”явився


Суть спору:

          Розглядається адміністративний позов Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дрогобицькому районі  до Малого приватного підприємства “Лідер”, м.Дрогобич про стягнення  1824,23 грн.

         Ухвалою суду від 31.10.2006 року відкрито провадження  в адміністративній справі та   призначено до розгляду на 28.11.2006 року.

           В судове засідання представник позивача з”явився, позовні вимоги підтримв з підстав,  викладених в позовній заяві.

           Представник відповідача  в судове засідання не з”явився, вимоги ухвали суду не виконав, хоча був належним чином повідомлений про дату, час і місце розгляду справи.           У відповідності  до ст. 71 КАС України справа слухається за наявними у ній матеріалами.

Представнику позивача роз’яснено права та обов”язки згідно зі ст.49, 51 КАС України.

Заслухавши пояснення представника позивача, проаналізувавши матеріали справи, суд встановив наступне.

Відповідно до ст.ст. 6, 45 Закону України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” відповідач, як страхувальник, зобов”язаний своєчасно та повністю сплачувати в установленому порядку страхові внески до Фонду соціального страхування від нещасних випадків.

Згідно Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, затвердженої  постановою правління фонду від 20.04.2001 року №12 страхові внески сплачуються юридичними особами в день одержання коштів на оплату праці в установах банків, а при проведенні оплати праці з готівкової виручки чи натуроплатою- платники зобовязані не пізніше наступного дня після здійснення виплат подати до установи банку платіжне доручення на перерахування страхових внесків до Фонду.


Оскільки відповідач, проводячи виплату заробітної плати, порушуючи норми Закону, не перерахував вчасно та повністю страхові внески до Фонду, то у зв”язку з тим виникла  заборгованість перед відділенням виконавчої дирекці. Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захвоорювань України у Дрогобицькому районі в сумі 1809,26 грн.

У відповідності до ст.52 Закону України “Про загальнообов”язкове  державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” за несвоєчасну сплату страхових внесків відповідачу нараховано пеню в розмірі 14,97 грн.  

          Таким чином, на момент розгляду справи заборгованість в розмірі 1824,23 грн.  перед Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України не погашена та підлягає до стягнення.

У процесі розгляду справи не виявлено інших фактичних обставин, що мають суттєве значення для правильного вирішення спору, і доказів на підтвердження цих обставин.

Судові витрати суд покладає на відповідачає

            Враховуючи наведенне, суд вважає, що позовні вимоги обгрунтовані та підлягають до задоволення.

           Керуючись ст.ст.45,47 ЗУ “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності “,ст.ст. 2, 11,49,71, 86, 94,161-163 КАС України, суд, -ПОСТАНОВИВ:


Позов задовольнити повністю.

2. Стягнути з Приватного підприємства “Лідер” (82100, м.Дрогобич Львівської області вул.Четарів,7, р/р 26000627 у ДФ  АППБ “Аваль”, МФО 325741, ЗКПО 20789923) на користь Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дрогобицькому районі (82100, м.Дрогобич, Львівської області,  р/р 37171400900109, в УДК у Львівській області, МФО 825014, ЗКПО  25258136) -  1824,23 грн. заборгованості.

3. Стягнути з Приватного підприємства “Лідер” (82100, м.Дрогобич Львівської області вул.Четарів,7, р/р 26000627 у ДФ  АППБ “Аваль”, МФО 325741, ЗКПО 20789923)  в доход  державного бюджету  18,24 грн. судового збору.


Постанова набирає законної сили у відповідності із ст.254 КАС України.


Постанова може бути оскаржена у порядку і строки, передбачені ст. 186 КАС України.

    


Суддя                                                                                                       Желік М.Б.                     

Джерело: ЄДРСР 334645
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку