open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/145-8/225

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

ПОСТАНОВА

про визнання банкрутом

          

12.09.06                                                                                          Справа№ 6/145-8/225

Господарський суд  Львівської області у складі: судді Гутьєвої В.В.

при секретарі Габаковській Х.В.

розглянув матеріали справи за заявою: Державної податкової інспекції у Городоцькому районі Львівської області, м.Городок

про банкрутство Дочірнього підприємства “Олянка-Захід” Товариства з обмеженою відповідальністю “Олянка”, м.Городок

за участю представників:

кредитора: Нагорна О.В.- гол.державний податковий ревізор-нспектор,

Ткач В.М. - гол.державний податковий інспектор

боржника: не з’явився

                                                                  ВСТАНОВИВ:

        Державна податкова інспекція у Городоцькому раоні Львівської області, м.Городок звернулась у суд із заявою про банкрутство Дочірнього підприємства “Олянка-Захід” Товариства з обмеженою відповідальністю “Олянка”, м.Городок у порядку, встановленому ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Провадження у справі порушено 19.08.2006 р.

        Представники кредитора у судове засідання з’явилися, витребувані документи подали, вимоги щодо визнання боржника банкрутом підтримали у повному обсязі та подали клопотання про призначення ліквідатором у справі арбітражного керуючого Хороз Ірину Ігорівну, яке суд вважає за необхідне задоволити.

Заслухавши представника кредитора, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що зібрано достатньо доказів для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. З матеріалів справи вбачається, що ДП “Олянка-Захід” ТзОВ “Олянка”, м.Городок зареєстроване Городоцькою райдержадміністрацією 16.04.1999 р. за №584, код ЄДРПОУ 30356718.

Безспірні вимоги кредитора становлять 4336,09 грн.

Доказів погашення податкової заборгованості на дату розгляду справи суду не подано.

Підприємство фактично припинило свою діяльність, рух коштів на рахунку відсутній, за юридичною адресою не знаходиться, посадові особи відсутні.

          На підставі наведеного та керуючись ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд –

                                                    ПОСТАНОВИВ:

1.           Дочірнє підприємство “Олянка-Захід” Товариства з обмеженою відповідальністю “Олянка” (81500, Львівська обл., м.Городок, вул.Комарнянська, 68; код ЄДРПОУ 30356718) визнати банкрутом та відкрити ліквідаційну процедуру.

2.          Призначити ліквідатором у справі арбітражного керуючого Хороз Ірину Ігорівну, ліцензія Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, серії АА №783162 від 17.05.2004 р., яка проживає за адресою: м.Львів, вул.вул.П.Панча, 18/48.

3.          Ліквідатору у порядку встановленому ст.ст.23-34, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” здійснити ліквідаційну процедуру та подати на затвердження суду звіт про виконану роботу і документально підтверджений баланс та докази публікації оголошення.

    4. Судове засідання призначити на 05.12.2006 р. о 10год. 20хв. в приміщенні господарського суду Львівської області (к.504).

5. Участь в судовому засіданні учасників провадження у справі про банкрутство визнати обов’язковою.

      6. Копію постанови надіслати кредитору, банкруту, ліквідатору банкрута, Державному органу з питань банкрутства, ДВС у Городоцькому р-ні м.Львова.

    Cуддя                                                                                                        Гутьєва В.В.

Джерело: ЄДРСР 334522
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку