open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Україна

 

Україна

 АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

29 листопада 2006 року Колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Одеської області в складі:

головуючого - судді -    Доценко Л.І.

суддів - Мартинової К.П., Оверіної О.В.,

за участю секретаря - Мазун І.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Одесі заяву управління архітектури та містобудування Одеської міської Ради про поновлення процесуального строку на апеляційне оскарження ухвали Приморського районного суду м.Одеси від 29 вересня 2006 року,

ВСТАНОВИЛА:

10.11.2006р. управління архітектури та містобудування Одеської міської Ради звернулося до Апеляційного суду Одеської області з заявою про поновлення процесуального строку на апеляційне оскарження ухвали Приморського районного суду м.Одеси від 29 вересня 2006 року, якою закрито провадження по справі за позовом управління архітектури та містобудування Одеської міської Ради до ОСОБА_1 про приведення приміщення у попередній стан.

Заявник посилається на те, що ним пропущений процесуальний строк з поважних причин. Одночасно ним подана апеляційна скарга.

Розглянувши матеріали справи, колегія суддів приходить до висновку, що заява управління архітектури та містобудування Одеської міської Ради підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно з ч.З ст.294 ЦПК України апеляційна скарга, подана після закінчення строків, встановлених цією статтею (десять днів після подання заяви про апеляційне оскарження), залишається без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.

Згідно до ч.4 ст.295 ЦПК України апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне провадження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження (5 днів).

Відповідно до ч.1 ст. 73 ЦПК України суд поновлює строк, встановлений законом, за клопотанням сторони чи іншої особи у разі його пропущення з поважних причин.

Твердження в заяві управління архітектури та містобудування Одеської міської Ради про  те,   що  процесуальний  строк  на  оскарження  ухвали  суду  першої  інстанції  ним

Справа № 22-5944/2006р.

Головуючий в 1 інстанції - суддя Турецька І.О.

Суддя-доповідач - Доценко Л.І.

 

пропущений з поважних причин, обгрунтоване.

По даній справі ухвала суду постановлена 29 вересня 2006 року. Апеляційна скарга управління архітектури та містобудування Одеської міської Ради надійшла до Приморського районного суду м.Одеси 13.10.2006р., тобто з пропуском процесуального строку, встановленого ЦПК України.

Однак, як вбачається з заяви управління архітектури та містобудування Одеської міської Ради, вони подали заяву про апеляційне оскарження 04.10.2006р., оскільки вважали, що можуть оскаржити вказану ухвалу суду в строк до 07.10.2006р..

Таким чином, колегія суддів вважає причини пропуску строку поважними та поновити пропущений процесуальний строк для оскарження ухвали Приморського районного суду м.Одеси від 29 вересня 2006 року.

Керуючись ст.ст.73,294 ЦПК України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

Поновити управлінню архітектури та містобудування Одеської міської Ради строк на апеляційне оскарження ухвали Приморського районного суду м.Одеси від 29 вересня 2006 року за позовом управління архітектури та містобудування Одеської міської Ради до ОСОБА_1 про приведення приміщення у попередній стан.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Джерело: ЄДРСР 334508
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку