open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/27-5/12

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА


          

25.12.06                                                                                 Справа№ 6/27-5/12

  

За заявою кредитора 1:

Городоцької міжрайонної податкової інспекції, м.Городок,

про банкрутство:

Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Світанок” (код ЄДРПОУ 04950135), с. Хлиплі.

Суддя М. Синчук

За участю представників:

кредитора 1:

Горак Г.Г. –дов. від 22.12.2006р. №5657/9/10, Москович А.Я., дов. Від 10.04.2006р. №147/10

кредитора 2:

УПФУ у Мостиському районі Львівської області, -

Скіра Л.М. –дор. від 22.12.2006р. №4750/06р.,

ліквідатор:

Слідзьна  Н.П. –арбітражний керуючий.

На розгляд господарського суду Львівської області подано заяву Городоцької міжрайонної державної податкової інспекції про порушення справи про банкрутство Сільськогосподарського товарситва з обмеженою відповідальністю “Світанок” в порядку, передбаченому ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. Ухвалою від 24.02.2006р. провадження у справі порушено, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою Господарського суду Львівської області від 09.03.2006 р. боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором у справі призначено Слідзьону Надію Петрівну, яку зобов’язано здійснити судову процедуру ліквідації банкрута.

У зв’язку з перебуванням судді Петрика І.Й. у відпустці по догляду за дитиною розпорядженням заступника голови суду справу №6/27-5/12 передано для розгляду судді М. Синчуку.

ДПІ у Мостиському районі подала на адресу суду клопотання про заміну сторони у справі Городоцької міжрайонної податкової інспекції її правонаступником Державною податковою інспекцією у Мостиському, оскільки відповідно до наказу начальника Городоцької МДПІ №5 від 11.01.2006р. “Про реорганізаціюГородоцької МДПІ” припинена Городоцька міжрайонна державна податкова інспекції і 28.03.2006р. були утворені Державна податкова інспекція у Мостиському районі Львівської області та Державна податкова інспекція у Городоцькому районі Львівської області. Враховуючи, що боржник Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Світанок” перебуває на обліку у ДПІ у Мостиському районі, суд прийшов до висновку пронеобхідність задоволення даного клопотання.

В судове засідання 25.12.2006р. ліквідатором у справі подано звіт та ліквідаційний баланс на затвердження. Зі звіту ліквідатора, реєстру вимог кредиторів та доданих документів вбачається, що вимоги кредиторів:

-          Державної податкової інспекції у Мостиському районі Львівської області на суму 26 987,42 грн.,

-          Управління Пенсійного фонду України в Мостиському районі Львівської області на суму 18 101,31 грн. Та заборгованість з виплати заробітної плати на суму 1 341,31 грн.

-          Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Мостиському районі на суму 3 950,86 грн.,

-          Державного підприємства “”Агенство з реструктиризації заборгованості підприємств та аграрного комплексу”  на суму 1 612,81 грн.,

Вжитими ліквідатором заходами не виявлено будь-яких активів, які можна включити до ліквідаційної маси.

Таким чином, вимоги кредиторів не задоволено у зв’язку з недостатністю майнових активів банкрута. Відтак, за змістом п. 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заборгованість підлягає погашенню після затвердження ліквідаційного балансу.

Кредиторами прийнято рішення (протокол зборів кредиторів від 06.12.2006 р.) про погодження звіту ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури, ліквідатора зобов’язано подати до суду представлений звіт, звернутися до суду з клопотанням про затвердження звіту, ліквідаційного балансу, ліквідацію банкрута.

Пропозицій від інвесторів, засновників, кредиторів стосовно поліпшення фінансового становища товариства не надходило, майнові активи у банкрута відсутні. Таким чином, поданий ліквідатором для розгляду господарським судом звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Світанок” підлягає затвердженню, а товариство –ліквідації.

Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

У Х В А Л И В:

1.          Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Світанок” (адреса: с. Хлиплі, Мостиський район, Львівська область,81500; код ЄДРПОУ 04950135) затвердити.

2.          Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю „Світанок” ліквідувати.

3.          Провадження у справі про банкрутство сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Світанок” припинити.

4.          Копію ухвали надіслати кредиторам, ліквідатору, державному реєстратору Мостиської районної державної адміністрації, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.    

Суддя                                                                                              Синчук М.М.

Джерело: ЄДРСР 334481
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку