open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/198-4/185

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА


05.12.06                                                                                 Справа№ 6/198-4/185


Господарський суд Львівської області в складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. з участю представника кредитора Лемехи Р.Б., арбітражного керуючого Хомишина І.Г. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство малого приватного підприємства „Орбіта”


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство малого приватного підприємства „Орбіта” порушене 2 вересня 2005 року за заявою Національного Банку Украни в особі Управління НБУ у Львівській області. Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство малого приватного підприємства „Орбіта” опубліковане 21 жовтня 2005 року в газеті «Голос України». Суд ухвалою від 15 грудня 2005 року затвердив реєстр вимог кредиторів малого приватного підприємства „Орбіта”.

Суд постановою від 30 грудня 2005 року мале приватне підприємство „Орбіта” визнав банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначив арбітражного керуючого Хомишина Ігоря Григоровича, якого зобов’язав судову процедуру ліквідації малого приватного підприємства „Орбіта” здійснювати у порядку, встановленому ст.ст. 22-34 закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», документально підтверджений звіт про виконану роботу подати суду. Оголошення про визнання малого приватного підприємства „Орбіта” банкрутом опубліковане 03 лютого 2006 року в газеті „Голос України”. В судовому засіданні 17 серпня 2006 року для завершення ліквідаційної процедури оголошувалися перерви до 17 жовтня, 21 листопада та 05 грудня 2006 року.


Ліквідатор банкрута малого приватного підприємства „Орбіта” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс на затвердження, просить провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також документи, що підтверджують звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс. Ліквідатор банкрута повідомив суд, що ним не виявлено ознак приховувано, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства.

З ліквідаційного балансу та доданих документів вбачається, що отримані від продажу виявленого майна банкрута кошти у сумі 2400,00 грн. спрямовано на витрати ліквідаційної процедури. Вимоги кредиторів наступних черг не задоволені з причини недостатності майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси та вважаються погашеними в силу закону.

Кредитори просять суд звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати. Суду подано протокол №5 зборів комітету кредиторів від 24 листопада 2006 року, згідно якого ліквідаційний звіт та баланс малого приватного підприємства „Орбіта” затверджено та уповноважено ліквідатора на подання їх господарському суду.

Заслухав ліквідатора, суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.


Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1.          Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –малого приватного підприємства „Орбіта” (м.Львів, вул.Миколайчука, 36/22; код ЄДРПОУ 13806503) затвердити.

2.          Мале приватне підприємство „Орбіта” ліквідувати.

3.          Провадження у справі про банкрутство малого приватного підприємства „Орбіта” припинити.

4.          Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору –для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, обласному управлінню статистики, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.

    

Суддя                                                                                              Гриців В.М.

Джерело: ЄДРСР 334455
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку