open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/153-4/102

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

07.12.06                                                                       Справа№ 6/153-4/102


Господарський суд Львівської області в складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. за участю ліквідатора Бучинської Л.В., представників кредиторів Хоми Т.І., Компій І.А., Нога Р.М. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство приватного підприємства „Комерс”, порушену за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства „Комерс” порушене 05 травня 2003 року за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова.

Суд постановою від 23 грудня 2003 року визнав приватне підприємство „Комерс” банкрутом, ввів ліквідаційну процедуру та за поданням Львівського регіонального управління з питань банкрутства ліквідатором банкрута призначив арбітражного керуючого Панаса Т.Б. На клопотання кредитора суд ухвалою від 10.06.04р. арбітражного керуючого Панаса Т.Б. від виконання обов’язків ліквідатора банкрута приватного підприємства „Комерс” увільнив з підстави невиконання останнім покладених на нього обов’язків, ліквідатором банкрута призначив арбітражного керуючого Собенка Б.Д. Суд ухвалою від 22.03.2005р. арбітражного керуючого Собенка Б.Д. від виконання обов’язків ліквідатора банкрута увільнив, ліквідатором приватного підприємства „Комерс” призначив арбітражного керуючого Хрипту І.В. У зв’язку із відмовою Хрипта І.В. здійснювати повноваження ліквідатора банкрута, суд звернувся до Львівського обласного відділу з питань банкрутства про надання кандидатури для призначення ліквідатором банкрута. За його пропозицією суд ухвалою від 18.05.2006р. ліквідатором приватного підприємства „Комерс” призначив арбітражного керуючого Бучинську Л.В., яку зобов’язав судову процедуру ліквідації приватного підприємства „Комерс” здійснити в порядку, встановленому ст.ст. 22-34,41,52 закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», документально підтверджений звіт про виконану роботу подати суду. В судовому засіданні 26 вересня 2006 року за клопотанням ліквідатора для завершення ліквідаційної процедури оголошувалась перерва до 23 листопада та 07 грудня 2006 року.


Ліквідатор банкрута приватного підприємства „Комерс” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс на затвердження, просить провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також дані про відсутність майнових активів приватного підприємства „Комерс”. Оголошення про визнання приватного підприємства „Комерс” банкрутом опубліковане в газеті „Голос України” 31 жовтня 2006 року.

З ліквідаційного балансу та доданих документів вбачається, що вимоги кредиторів у сумі 1787,00 грн., в тому числі державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова у сумі 876,00 грн., управління ПФУ у Галицькому районі у сумі 831,60 грн., Галицької районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у сумі 79,40 грн. не задоволені. Оскільки майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, не виявлено, такі вимоги вважаються погашеними в силу Закону.

Представники кредиторів клопотання ліквідатора підтримали, пропонують звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати. Суду подано протокол засідання зборів кредиторів від 23 листопада 2006 року, згідно якого ліквідаційний звіт та баланс приватного підприємства „Комерс” затверджено та уповноважено ліквідатора на подання їх господарському суду.

Заслухав звіт ліквідатора, думку представника кредитора суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.


Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1.          Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –приватного підприємства „Комерс” (м.Львів, вул. Гнатюка, 12, кв.3б; код ЄДРПОУ 30582783) затвердити.

2.          Приватне підприємство „Комерс” ліквідувати.

3.          Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства „Комерс” припинити.

4.          Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору –для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, обласному управлінню статистики, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському регіональному управлінню з питань банкрутства.

    

Суддя                                                                                    Гриців В.М.

Джерело: ЄДРСР 334436
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку