open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/152-4/101

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

07.12.06                                                                       Справа№ 6/152-4/101


Господарський суд Львівської області в складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. за участю ліквідатора Липського С.І., представників кредиторів Хоми Т.І., Компій І.А., Нога Р.М. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер”, порушену за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер” порушене 5 травня 2003 року за заявою державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова.

Суд постановою від 26 вересня 2003 року визнав боржника банкрутом та ввів ліквідаційну процедуру, за поданням Львівського регіонального управління з питань банкрутства ліквідатором банкрута призначив арбітражного керуючого Греділя Р.І. Ухвалою суду від 15 березня 2005 року у зв’язку із неодноразовим невиконанням кредиторами вимог суду залишив справу про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер” без розгляду. Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 02 лютого 2006 року апеляційну скаргу ДПІ у Галицькому районі м.Львова задоволено повністю, ухвалу господарського суду Львівської області від 15.03.2005р. скасовано. Ухвалою від 11 квітня 2006 року суд арбітражного керуючого Греділя Р.М. від виконання обов’язків ліквідатора банкрута увільнив, ліквідатором товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер” призначив арбітражного керуючого Липського С.І., якого  зобов’язав судову процедуру ліквідації здійснити в порядку, встановленому ст.ст. 22-34,41,52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», документально підтверджений звіт про виконану роботу подати суду.

В судовому засіданні 26 вересня 2006 року за клопотанням ліквідатора для завершення ліквідаційної процедури оголошувалась перерва до 23 листопада та 07 грудня 2006 року.


Ліквідатор банкрута товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний баланс на затвердження, просить провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також дані про відсутність майнових активів товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер”. Оголошення про визнання товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер” банкрутом опубліковане в газеті „Голос України” 31 жовтня 2006 року.

З ліквідаційного балансу та доданих документів вбачається, що вимоги кредиторів у сумі 7125,30 грн., в тому числі державної податкової інспекції у Галицькому районі м.Львова у сумі 277,10 грн., управління ПФУ у Галицькому районі у сумі 5644,39 грн., Галицької районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у сумі 299,72 грн., Галицького районного центру зайнятості у сумі 886,69 грн., відіілення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м.Львові у сумі 17,40 грн. не задоволені. Оскільки майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, не виявлено, такі вимоги вважаються погашеними в силу Закону.

Представники кредиторів клопотання ліквідатора підтримали, пропонують звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати. Суду подано протокол засідання зборів кредиторів від 07 грудня 2006 року, згідно якого ліквідаційний звіт та баланс товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер” затверджено та уповноважено ліквідатора на подання їх господарському суду.

Заслухав звіт ліквідатора, думку представників кредиторів суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.


Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1.          Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер” (м.Львів, вул. І.Франка, 61; код ЄДРПОУ 30706271) затвердити.

2.          Товариство з обмеженою відповідальністю „Кравлер” ліквідувати.

3.          Провадження у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю „Кравлер” припинити.

4.          Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору –для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, обласному управлінню статистики, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському регіональному управлінню з питань банкрутства.

    

Суддя                                                                                    Гриців В.М.

Джерело: ЄДРСР 334435
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку