open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
4/595

ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


22.12.06                                                                                 Справа № 4/595.

Суддя Батюк Г.М.,  розглянувши матеріали  справи за позовом

Відкритого акціонерного  товариства «Луганскобленерго», м. Луганськ

до Державного відкритого  акціонерного товариства «Центральна збагачувальна  фабрика « Маяк», Дочірнє підприємство Державної холдінгової компанії «Луганськвугілля», смт. Калінінський м. Свердловськ  Луганської області

про стягнення  20520  грн. 26 коп.

в присутності представників сторін:

від позивача –Дунець Т.В., дов. № 70 від 14.12.06;

від відповідача –не прибув (явка обов"язкова).


          Представником позивача  подано клопотання про відмову від здійснення технічної  фіксації судового процесу, яке  судом задовольняється.

           

          Суть спору: заявлено вимогу про стягнення з відповідача на користь позивача  заборгованості у сумі  20520  грн. 26 коп.

          Розглянувши матеріали справи, вислухавши представника позивача, суд


в с т а н о в и в:

          Позивач  надав до суду заяву від 22.12.06, що   відповідно до довідки Головного управління статистики у Луганській області від 15.12.06 № 13-48/4733 належною  назвою відповідача вважати: «  Державне відкрите  акціонерне товариство «Центральна збагачувальна  фабрика «Маяк», Дочірнє підприємство Державної холдінгової компанії «Луганськвугілля », смт. Калінінський м. Свердловськ  Луганської області. Заява позивача судом задоволена.

Відповідач відзив на позовну заяву не надав у судове засідання не прибув, не виконав вимоги ухвали господарського суду від 06.12.06 в даному судовому засіданні розглянути спір по суті не має можливості, тому розгляд справи слід відкласти.

Суд вважає за необхідне витребувати додаткові матеріали для розгляду справи по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 38, 75, 77, 86 ГПК України, суд


                                            у х в а л и в:

  1. Належною  назвою відповідача вважати: « Державне відкрите  акціонерне товариство «Центральна збагачувальна  фабрика «Маяк», Дочірнє підприємство Державної холдінгової компанії «Луганськвугілля », смт. Калінінський м. Свердловськ  Луганської області.

2.Розгляд справи відкласти  на 16.01.07  на  10 год. 45 хв.


3. Засідання відбудеться у приміщенні господарського  суду в кімнаті № 317.


   4.Зобов’язати  позивача  надати: заперечення на відзив відповідача, документальне і нормативне обґрунтування викладених доводів; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в засіданні; документальне підтвердження фактичного постачання електроенергії споживачу /відповідні платіжні вимоги –доручення, відомості, звіти тощо, по всім місяцям, що заявлені у позові/; договір, додаткові угоди та додатки до нього ( при наявності); уточнити у позові заявлений період виникнення боргу; докази наявності повноважень на підписання договору з відповідачем; нормативно та документально обґрунтований уточнений розрахунок суми боргу; інфляційних нарахувань та 3% річних;   за власною ініціативою  провести звірення розрахунків з відповідачем  на день слухання справи, акт  звірення  надати суду.


5.Зобов’язати відповідача надати: відзив на позовну заяву з доказами надіслання позивачу та до суду; докази наявності повноважень на підписання договору;  документальне підтвердження фактичного споживання електроенергії споживачу /відповідні платіжні вимоги –доручення, відомості, звіти тощо, по всім місяцям, що заявлені у позові/; відомості про банківські реквізити та ід. код; копію довідки статуправління щодо включення до ЄДРПОУ на час розгляду справи; докази наявності повноважень юридичної особи (витяг із Статуту або Положення); документи у підтвердження обсягів спожитої електроенергії; при наявності  заперечень до позову – документальне підтвердження (контр розрахунок боргу); прийняти участь у  звіренні розрахунків з позивачем з наданням необхідних документів, скласти акт звірення, який надати до суду.


Звертаю увагу сторін, що всі документи, що додаються до матеріалів справи, та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.

Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнутий штраф у сумі до 1700 грн.

Явка представників сторін у судове засідання обов‘язкова.Суддя                                                                                  Г.М. Батюк

          

                                                                                


          

          Джерело: ЄДРСР 334353
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку