open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
Справа № дані оновлюються
emblem
Справа № дані оновлюються

ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


03.01.07                                                                                 Справа № 01-10/18-1ад.

Суддя  господарського суду Луганської області Корнієнко В.В.,  розглянувши матеріали позовної заяви  за позовом: Романовича Володимира Дем’яновича, м. Зимогір’я  Луганська область  

до  державної виконавчої служби у Слов’яносербському районі, смт. Слов’яносербськ Луганська область

про звільнення грошових коштів з-під арешту  


ВСТАНОВИВ:


Позивачем –фізичної особою  на підставі ст. ст.2, 4, 89, 105, 106, 181 Кодексу  адміністративного судочинства України, заявлено вимоги:


-  про зобов’язання відповідача звільнити з-під арешту грошові кошти у сумі 2224,59 грн. ВАТ «Зимогорянка».


Дану позовну заяву слід повернути позивачу з наступних підстав.


Господарський суд розглядає підвідомчі йому господарські справи згідно Господарського процесуального кодексу України.


Даний позов подано на підставі положень Кодексу адміністративного судочинства України.


Відповідно до п. п. 5, 6 Розділу VІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Кодексу адміністративного судочинства України, до початку діяльності окружних та апеляційних адміністративних судів адміністративні справи, підвідомчі господарським судам відповідно до Господарського процесуального кодексу України 1991 року, вирішують у першій та апеляційній інстанціях відповідні місцеві та апеляційні господарські суди за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.


Відповідно до ст. 12 ГПК України господарським судам підвідомчі справи у спорах , що виникають при укладанні, зміні, розірванні і виконанні  господарських договорів та з інших підстав, а також у спорах про визнання недійсними актів з підстав, зазначених у законодавстві, справи про банкрутство та справи за заявами органів Антимонопольного комітету України, Рахункової палати з питань, віднесених законодавчими актами до їх компетенції.

Згідно ст. 1 Господарського процесуального кодексу України (далі –ГПК України) підприємства,  установи, організації, інші юридичні особи (у тому  числі  іноземні),  громадяни,  які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта  підприємницької  діяльності  (далі  - підприємства  та   організації), мають право звертатися до господарського  суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх  порушених  або  оспорюваних прав і охоронюваних  законом  інтересів,  а  також  для  вжиття передбачених  цим  Кодексом заходів,  спрямованих  на запобігання правопорушенням.

          Згідно ст. 21 ГПК України сторонами  в  судовому процесі - позивачами і відповідачами - можуть  бути  підприємства  та  організації,  зазначені у статті 1 цього Кодексу.


         По доданій позовній заяві позивачем є фізична особа Романович Володимир Дем’янович. Отже даний позов не підсудний господарському суду Луганської області .


          Згідно ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається, якщо справа не підсудна цьому  адміністративному суду .


За таких обставин позовну заяву слід повернути позивачу.


Керуючись статтями,   1, 2, 12, 21 Господарського процесуального кодексу України, п. 6 ч. 3  ст. 108, 165, п.п. 5, 6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України:


УХВАЛИВ:


1.          Повернути позовну заяву та додані до неї документи заявнику.


Згідно п. 6 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України повернення заяви не позбавляє права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.


Ухвала про повернення позовної заяви може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву.


Відповідно п.4 ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.


      Додаток (тільки заявнику):  на 46 аркушах.
                   Суддя                                                                       В.В. Корнієнко  


Джерело: ЄДРСР 334333
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку