open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
18/552н-ад

ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


22.12.06                                                                                 Справа № 18/552н-ад.

Суддя Корнієнко В.В., розглянувши матеріали справи за позовом акціонерного товариства закритого типу "Лисичанська птахофабрика", смт. Малорязанцеве Попаснянський район Луганська область


до територіального управління головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Луганській області, м. Луганськ

    

про визнання недійсною постанови


за участю представників сторін:


від позивача –Нікішин В.С., довіреність;

від відповідача –Чередниченко Н.Л., довіреність № 3456 від 04.08.06.


ВСТАНОВИВ:


Позивачем заявлено вимоги про:

- визнання повністю недійсною Постанови територіального управління головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Луганській області про застосування до АТЗТ «Лисичанська птахофабрика»фінансових санкцій № 036968 від 26.10.06 у сумі 1700 грн., яка протирічить законодавству та ущемляє права та інтереси АТЗТ «Лисичанська птахофабрика»

Позивач подав заяву про заміну первісного відповідача - територіальне управління головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Луганській області  на належного відповідача –Головну державну інспекцію на автомобільному транспорті в Луганській області, оскільки відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України  від 14.12.2005 р. № 888 "Про затвердження Положення про територіальні органи Головної державної інспекції на автомобільному транспорті"  територіальне управління головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Луганській області  є територіальним структурним підрозділом Головавтотрансінспекції без права юридичної особи.

Дане клопотання судом задовольняється.


           В попередньому судовому засіданні було з’ясовано, що позивач не відмовляється від адміністративного позову, відповідач не визнає адміністративний позов з підстав, наведених у відзиві на адміністративний позов.

          

Судом роз‘яснено сторонам можливості щодо примирення.


 У зв‘язку з не врегулюванням спору, судом вчинено дії, необхідні для підготовки справи до судового розгляду.


 Керуючись статтями  53,  121, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


У Х В А Л И В:


1.          Призначити справу до судового розгляду на 23.01.2007р. на 10 год. 50 хв., каб. №325.

2.          Замінити первісного відповідача - територіальне управління головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Луганській області на належного відповідача - Головну державну інспекцію на автомобільному транспорті в Луганській області (м. Київ, проспект Перемоги, 14).


3.          Позивачу –подати заперечення на відзив відповідача, документальне підтвердження і нормативне обґрунтування заперечень, оригінали документів, які додані до позовної заяви в копіях - для огляду в засіданні.


4.          Відповідачу - надати відзив на позовну заяву з доказами надіслання позивачу, документальне підтвердження та нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів, довідку про включення відповідача до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України на час слухання справи.


5.          Повідомити учасників процесу про права та обов’язки:

Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки (стаття 49 Кодексу адміністративного судочинства України).

Учасники судового процесу мають право заявляти відводи якщо суддя брав участь у розгляді цієї справи або пов'язаної з нею справи як представник, секретар судового засідання, свідок, експерт, спеціаліст, перекладач, якщо він прямо чи опосередковано заінтересований в результаті розгляду справи, якщо він є членом сім'ї або близьким родичем (чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, брат, сестра, дід, баба, внук, внучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, член сім'ї або близький родич цих осіб) сторони або інших осіб, які беруть участь у справі, за наявності інших обставин, що викликають сумнів у його неупередженості судді. Відвід секретарю судового засідання може бути заявлений із вказаних підстав. Відвід повинен бути вмотивованим і заявлений до початку судового розгляду. Заявляти відвід після цього можна лише у разі, якщо про підставу відводу стало відомо після початку судового розгляду (статті 27, 30 Кодексу адміністративного судочинства України).

Особи, які беруть участь у справі дають пояснення, показання, відповідають на питання та задають питання стоячи і лише після надання їм слова головуючим у судовому засіданні. Постанову суду особи, присутні в залі, заслуховують стоячи. Відступ від цих правил допускається з дозволу головуючого в судовому засіданні. Учасники адміністративного процесу, а також інші особи, присутні в залі судового засідання, зобов'язані додержуватися в судовому засіданні порядку і беззаперечно підкорятися відповідним розпорядженням головуючого у судовому засіданні. Учасники адміністративного процесу звертаються до судді "Ваша честь". Документи та інші матеріали передаються головуючому в судовому засіданні через секретаря судового засідання або судового розпорядника (стаття 134 Кодексу адміністративного судочинства України).

Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;  5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом (стаття 49 Кодексу адміністративного судочинства України).

Крім цих прав: позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду; відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу (стаття 51 Кодексу адміністративного судочинства України).

Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них (стаття 49 Кодексу адміністративного судочинства України).

6.          Надіслати відповідачу копію позовної заяви та документів, які додані до позовної заяви, всього на 9 аркушах.Участь компетентних представників сторін обов’язкова.

          


Суддя                                                                                                     В.В. КорнієнкоДжерело: ЄДРСР 334303
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку