open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Овруцький районний суд Житомирської області

Справа № 286/2999/13-ц

У Х В А Л А

28 серпня 2013 року

Овруцький районний суд Житомирської області в складі:

головуючого Смиковська Л. О.

з секретарем Деменчук О. Г.,

представником позивача Гарбар М.В.

відповідачем ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Овруч справу за позовною заявою публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором , -

В С Т А Н О В И В:

Позивач просить стягнути з ОСОБА_2 на його користь заборгованість по кредитному договору від 24.01.2007 р. за № б/н в загальному розмірі 35891,43 грн., а також витрати по сплаті судового збору в розмірі 358,91 грн., мотивуючи тим, що між ним та відповідачем був укладений договір. Позивач свій обов'язок по цьому договору виконав, надавши останньому кредит, однак відповідач свої зобов'язання не виконав, внаслідок чого утворилась вищезазначена заборгованість.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав та просить їх задовольнити.

Відповідач позов визнав частково. Щодо отримання кредитної карточки заперечує та заперечує щодо користування нею.

Керуючись ч.4 ст.10 ЦПК України, суд роз'яснив особам, які беруть участь у справі, їх права та обов'язки (зокрема ст.ст. 11,60-61 ЦПК України), попередив про наслідки вчинення або не вчинення процесуальних дій і сприяє здійсненню їхніх прав у випадках, встановлених цим Кодексом.

В ході судового розгляду виникла необхідність у наданні ПАТ КБ «Приватбанк» оригіналу кредитної справи ОСОБА_2 згідно договору від 24.01.2007 року; внутрішніх документів, що регламентують порядок надання карткового кредиту на час видачі кредиту по договору за заявою ОСОБА_2 від 24.01.2007 року; належним чином завірену виписку про зняття та погашення ОСОБА_2 грошових коштів за кредитною карткою, яка була видана згідно договору від 24.01.2007 року. Окрім того - інформації, про порушення кримінальної справи (за шахрайство, зловживання службовим становищем та ін.) стосовно працівників банку, які приймали заяву від ОСОБА_2 та підпис яких стоїть на заяві.

За таких обставин, з урахуванням вищевикладеного та керуючись ст191 ЦПК України, суд,

У Х В А Л И В:

В судовому засіданні по справі №286/2999/13-ц за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором оголосити перерву до 07.11.2013 р. об 11 год. 00 хв.

Зобов'язати позивача до 07.11.2013 р. надати:

- оригінал кредитної справи ОСОБА_2 згідно договору від 24.01.2007 року;

- внутрішні та загальні документи, що регламентують порядок надання карткового кредиту у ПАТ КБ «Приватбанк» на час видачі кредиту по договору за заявою ОСОБА_2 від 24.01.2007 року;

- належним чином завірену виписку про зняття та погашення ОСОБА_2 грошових коштів за кредитною карткою, яка була видана згідно договору від 24.01.2007 року.

Окрім того - інформацію про наявність або відсутність кримінальної справи (за шахрайство, зловживання службовим становищем та ін.) стосовно працівників банку, які приймали заяву від ОСОБА_2 та підпис яких стоїть на заяві.

За неподання доказів або неповідомлення суду про неможливість подати докази, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.

Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати суду докази.

Роз'яснити відповідачу право на подачу доказів, що підтверджують його заперечення щодо позову.

В судове засідання викликати сторони.

Суддя

Л. О. Смиковська

Джерело: ЄДРСР 33174539
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку