open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 256/966/13-ц

2/256/553/2013

У Х В А Л А

И М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14 лютого 2013 року Суддя Калінінського районного суду м. Донецька Донецької області ОСОБА_1, розглянувши матеріали позовної заяви Приватного виробничо-комерційної фірми «БЕСТ» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, Товариство з обмеженою відповідальністю «Конкорд ЛТД», Товариство з обмеженою відповідальністю «Будзв'язокдон», Товариство з обмеженою відповідальністю «Квант» про виділ в натурі та визнання права власності на приміщення, -

В С Т А Н О В И В:

В Калінінський районний суд м. Донецька 12.02.2013 року надійшла позовна заява Приватного виробничо-комерційної фірми «БЕСТ» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, Товариство з обмеженою відповідальністю «Конкорд ЛТД», Товариство з обмеженою відповідальністю «Будзв'язокдон», Товариство з обмеженою відповідальністю «Квант» про виділ в натурі та визнання права власності на приміщення.

Позивач звернувся до суду з письмовою заявою, в якій просить повернути позовну заяву.

Відповідно до вимог ст. 121 ч.3 п.1 ЦПК України, суддя повертає позовну заяву позивачу, якщо позивач до відкриття провадження у справі подав заяву про повернення йому позову.

З огляду на викладене, приймаючи до уваги що позивач до відкриття провадження у справі подав до суду заяву про повернення йому позову, вважаючи необхідним повернути позовну заяву Приватного виробничо-комерційної фірми «БЕСТ» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, Товариство з обмеженою відповідальністю «Конкорд ЛТД», Товариство з обмеженою відповідальністю «Будзв'язокдон», Товариство з обмеженою відповідальністю «Квант» про виділ в натурі та визнання права власності на приміщення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 83, 121 ЦПК України, -

У Х В А Л И В :

Повернути позовну заяву Приватного виробничо-комерційної фірми «БЕСТ» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, Товариство з обмеженою відповідальністю «Конкорд ЛТД», Товариство з обмеженою відповідальністю «Будзв'язокдон», Товариство з обмеженою відповідальністю «Квант» про виділ в натурі та визнання права власності на приміщення до відкриття провадження по справі позивачу.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Донецької області протягом п’яти днів з дня її оголошення, а особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з дня отримання копії цієї ухвали. Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя Токарєва Н.М.

                                                                                                               14.02.2013

Джерело: ЄДРСР 29323279
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку