open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 256/15/13-ц

                                                                                 2п/256/5/2013

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 лютого 2013 року Калінінський районний суд м. Донецьк у складі:

головуючого судді                     - Ушенко В.Ф.

при секретарі                     - Малаховій А.В.

за участю сторін           

представника відповідачки           - ОСОБА_1

відповідачки                               - ОСОБА_2

представника позивача          - ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Донецьку заяву ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу, -

ВСТАНОВИВ:

Заочним рішенням Калінінського районного суду м. Донецька від 25 жовтня 2012 року було задоволено позов ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу.

ОСОБА_2 звернулася до суду з заявою про перегляд заочного рішення і посилається на те, що вона не була присутньою у судовому засіданні, так як не була належним чином повідомлена про день та час розгляд справи. Через те, що справа розглядалася у її відсутність вона не мала можливості надати суду докази відповідно до ст. 10 ЦПК України. Крім того, вона незгодна з рішенням суду та вимогами позивача, оскільки позовні вимоги необґрунтовані та не підлягають задоволенню.

У судовому засіданні заявник та його представник вимоги заяви підтримали, просили задовольнити та скасувати заочне рішення.

Представник позивача ОСОБА_3 через канцелярію суду надав заперечення щодо заяви про перегляд заочного рішення від 25.10.2012р., в якій просив заяву про перегляд заочного рішення залишити без задоволення.

Суд вважає, що заявлене клопотання про перегляд заочного рішення слід задовольнити.

Згідно п.2 ч.3 ст. 231 ЦПК України, суд може своєю ухвалою за результатами розгляду заяви про перегляд заочного рішення скасувати заочне рішення та призначити справу до розгляду в загальному порядку.

Відповідно до ст. 232 ЦПК України заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не з'явився в судове засідання та не повідомив про причини неявки з поважних причин і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

Судом встановлено, що неявка відповідачки до суду відбулася за поважних причин та вона не мала змоги подати свої письмові заперечення проти позову та докази в їх обґрунтування для всебічного, повного та об'єктивного розгляду справи та ухвалення рішення.

Дослідивши письмові докази по справі, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 361, 363, 365 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_2 про перегляд заочного рішення суду по цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу задовольнити.

Заочне рішення Калінінського районного суду м. Донецька по цивільній справі № 0522/4288/2012 від 25 жовтня 2012 року скасувати та призначити справу до розгляду в загальному порядку.

Справу призначити до розгляду на 18.02.2013 р. об 11 год. 00хв.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

ОСОБА _5

13.02.2013

Джерело: ЄДРСР 29323277
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку