open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2403/1879/12

Провадження № 2/2403/858/12

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31.10.2012 Глибоцький районний суд Чернівецької області

в складі головуючого судді Цуренка В.А.

секретар судового засідання Оршевська С.М.

за участю відповідача ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Глибока в залі суду справу за позовною заявою ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В:

Позивачка ОСОБА_2, звернулася в суд з позовом до ОСОБА_1 про розiрвання шлюбу, вказавши в позові, що 25 серпня 2009 року у виконкомі Тарашанської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області вона зареєструвала шлюб з відповідачем ОСОБА_1, актовий запис № 15. Від шлюбу народилася неповнолітня дитина: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. В шлюбі перебувають вперше. Сім'я розпалася через те, що у них, як у подружжя, спільних інтересів не було, різні погляди на вирішення побутових питань призводили до виникнення сварок та взаємних образ, через що вони стлаи зовсім чужими людьми і почали проживали окремо, відповідач матеріально сім'ю не забезпечував і в майбутньому матеріально утримувати сім'ю не бажає, за таких обставин шлюб набув суто формального характеру. Вважає, що сiм'я розпалася остаточно, примирення між ними неможливе. Просить суд шлюб розiрвати.

Позивачка ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилася, однак надала суду заяву, в якій вказує, що позовні вимоги підтримує повністю, просить позов задовольнити і справу розглянути у її відсутності.

В судовому засіданні відповідач ОСОБА_1 позов позивачки визнав повністю, проти розірвання шлюбу не заперечував.

Вислухавши пояснення відповідача та, дослідивши матерiали справи, суд дiйшов висновку, що позовнi вимоги обгрунтованi та пiдлягають задоволенню.

Як вбачається з матеріалів справи сiм'я розпалась через те, що у них, як у подружжя, спільних інтересів не було, різні погляди на вирішення побутових питань призводили до сварок та взаємних образ та до втрати почуття поваги один до одного. Спільно не проживають три місяці і більш того обоє наполягають на розірванні шлюбу.

Відповідно до положень ч.2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що має істотне значення.

При таких обставинах, суд дiйшов висновку, що сiм'я розпалась остаточно i шлюб необхiдно розiрвати, оскільки його збереження суперечить інтересам сторін.

На підставі викладеного, ст.ст.104, 105, 110,112,114 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст. 3-11, 15, 57-60, 209, 212-215 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОСОБА_2 - задовольнити.

Шлюб, зареєстрований мiж ОСОБА_1 і ОСОБА_2, 25 серпня 2009 року у виконкомі Тарашанської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області, актовий запис № 15 - розiрвати.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Чернівецької області через Глибоцький районний суд Чернівецької області шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги.

СУДДЯ:

Джерело: ЄДРСР 27398399
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку