open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 0540/5529/2012
Історія справи
Справа № 0540/5529/2012

Провадження № 2-о/0540/132/2012

Р І Ш Е Н Н Я

І м е н е м У к р а ї н и

м . Донецьк 06 листопада 2012 р.

Петровський районний суд м. Донецька в складі: головуючий - суддя Фунжий О.А., при секретарі Рубаковій Г.А., народних засідателів Чембарової В.М., Передерій Н.М., за участю прокурора Рум'янцевої К.В., представника заявника Цива О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою головного лікаря Комунальної лікувально-профілактичної установи "Міська психіатрична лікарня № 1 м. Донецька" про застосування госпіталізації в психіатричну установу у примусовому порядку відносно

ОСОБА _2, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1, -

В с т а н о в и в :

Представник КЛПУ "Міська психіатрична лікарня № 1 м. Донецька" звернувся до суду з заявою про застосування госпіталізації в психіатричну установу у примусовому порядку відносно ОСОБА_2

Заявлені вимоги мотивовані тим, що 02 листопада 2012 р. ОСОБА_2 доставлена до КЛПУ "Міська психіатрична лікарня № 1 м. Донецька" у зв'язку з погіршенням психічного стану, де була оглянута комісією лікарів-психіатрів для вирішення питання про доцільність госпіталізації її у примусовому порядку. Комісія прийшла до висновку про доцільність лікування хворої в умовах психіатричної лікарні без її усвідомленої згоди, оскільки вона страждає тяжким психічним розладом, внаслідок чого виявляє реальні наміри вчинити дії, що являють собою безпосередню небезпеку для неї та оточуючих. З наведених підстав заявник просить суд застосувати відносно ОСОБА_2 примусову госпіталізацію в психіатричну установу.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника заявника, прокурора, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 14 ЗУ «Про психіатричну допомогу»особа, яка страждає на психічний розлад, може бути госпіталізована до психіатричного закладу без її усвідомленої згоди або без згоди її законного представника, якщо її обстеження або лікування можливі лише в стаціонарних умовах, та при встановленні в особи тяжкого психічного розладу, внаслідок чого вона: вчиняє чи виявляє реальні наміри вчинити дії, що являють собою безпосередню небезпеку для неї чи оточуючих, або неспроможна самостійно задовольняти свої основні життєві потреби на рівні, який забезпечує її життєдіяльність.

В судовому засіданні встановлено, що згідно з Актом № 61 від 05 листопада 2012 р. психіатричного огляду для вирішення питання про доцільність госпіталізації у примусовому порядку, ОСОБА_2 страждає тяжким психічним розладом, внаслідок чого виявляє реальні наміри вчинити дії, що являють собою безпосередню небезпеку для неї та оточуючих (а.с. 2).

Оскільки ОСОБА_2 страждає тяжким психічним розладом, внаслідок чого виявляє реальні наміри вчинити дії, що являють собою безпосередню небезпеку для неї та оточуючих, суд вважає за необхідне застосувати відносно ОСОБА_2 госпіталізацію до психіатричного закладу без її усвідомленої згоди.

На підставі викладеного, керуючись ст. 14 ЗУ «Про психіатричну допомогу», ст.ст. 212-215, 279-282 ЦПК України, суд

В и р і ш и в :

Заяву головного лікаря Комунальної лікувально-профілактичної установи "Міська психіатрична лікарня № 1 м. Донецька" задовольнити.

Застосувати відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, примусову госпіталізацію в психіатричну установу.

Апеляційна скарга на це рішення може бути подана в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Донецької області через місцевий суд протягом десяти днів зі дня його проголошення.

Суддя О.А. Фунжий

Народний засідатель В.М. Чембарова

Народний засідатель Н.М. Передерій

Джерело: ЄДРСР 27398380
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку