open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Дата документу 24.10.2012

Справа № 815/12162/2012

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 жовтня 2012 року м. Мелітополь

Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області у складі:

головуючого судді: Пономаренко Л.Е.,

при секретарі: Кірчевій І.Ю.,

розглянувши подання Відділу державної виконавчої служби Мелітопольського міськрайонного управління юстиції про оголошення у розшук ОСОБА_1,

ВСТАНОВИВ:

Відділ державної виконавчої служби Мелітопольського міськрайонного управління юстиції звернувся до суду з поданням про оголошення у розшук ОСОБА_1.

В поданні вказує на те, що на виконанні у вказаному відділі ДВС перебуває зведене виконавче провадження №33720894 з виконання виконавчого листа №2-3106 від 24.12.2008року виданого Мелітопольським міськрайонним судом Запорізької області про стягнення з ОСОБА_1 на користь Відкритого акціонерного товариства «Акціонерного банку «Фінанси та кредит» заборгованості в розмірі 72371,10грн., а також з виконання виконавчого листа №2-2335 від 18.10.11р. виданого Мелітопольським міськрайонним судом Запорізької області про стягнення з ОСОБА_1 на користь Відкритого акціонерного товариства «Акціонерного банку «Фінанси та кредит» заборгованості в розмірі 60089,25грн.

Боржник на момент винесення рішення суду мешкав за адресою: АДРЕСА_1, за довідкою Мелітопольського МВ УДМС України в Запорізькій області зареєстрований за цією ж адресою.

При проведені виконавчих дій по примусовому виконанню рішення суду державному виконавцю не вдалося встановити місце проживання та місце роботи боржника, тому він просить оголосити розшук боржника.

Державний виконавець та інші заінтересовані особи не з'явились. Від державного виконавця надійшла заява з проханням слухати справу без участі представника. Неявка не перешкоджає розгляду питання щодо оголошення боржника в розшук.

Відповідно до ч.2 ст.197 ЦПК України, з урахуванням розгляду подання за відсутності сторін, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає необхідним задовольнити подання з наступних підстав.

Згідно зі ст.40 Закону України «Про виконавче провадження», у разі відсутності відомостей про місце проживання, перебування чи місцезнаходження боржника - фізичної особи, а також дитини за виконавчими документами про відібрання дитини державний виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника або дитини.

Відповідно до ст.375 ЦПК України, розшук боржника або дитини оголошується за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника або дитини чи місцезнаходженням їхнього майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача.

На підставі викладеного, керуючись ст.40 Закону України «Про виконавче провадження», ст.375 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Подання Відділу державної виконавчої служби Мелітопольського міськрайонного управління юстиції про оголошення у розшук ОСОБА_1, - задовольнити.

Оголосити розшук ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, останнє відоме місце проживання якого: АДРЕСА_1.

Копію ухвали в двох екземплярах направити для виконання в Мелітопольський МВ ГУМВС України в Запорізькій області.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Запорізької області через Мелітопольський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

СУДДЯ:

Джерело: ЄДРСР 27371926
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку