open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

                                                                                                    № 2-0/0446/9/2012

                                                                                                    19.10.2012

                                                   У Х В А Л А

19.10.2012           року Юр»ївський районний суд Дніпропетровської області у складі головуючого судді Маренич С.О., при секретарі Бережній Т.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Юр»ївка цивільну справу за заявою Павлоградського міжрайонного прокурора Дніпропетровської області в інтересах Вербуватівської сільської ради Юр»ївського району Дніпропетровської області про визнання спадщини відумерлою,

В с т а н о в и в:

В провадженні суду мається цивільна справа за заявою Павлоградського міжрайонного прокурора Дніпропетровської області в інтересах Вербуватівської сільської ради Юр»ївського району Дніпропетровської області про визнання спадщини відумерлою.

В судове засідання призначене по даній справі на 19.10.2012 року сторони не з»явилися, при цьому представники прокуратури та заявника по справі надали суду заяви про відкладення слухання справи, у зв»язку з необхідністю витребування додаткових доказів, представник заінтересованої особи ОСОБА_1 надала заяву про розгляд справи в її відсутності (ас. ас. 45,47,48).

Заінтересована особа по справі Юр»ївська державна нотаріальна контора - не повідомили суд про причини своєї не явки, хоча про час та місце слухання справи повідомлені належним чином (ас.42).

Відповідно до вимог ст. 169 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених статтею 157 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання сторони або будь-кого з інших осіб, які беруть участь у справі, оповіщених у встановленому порядку про час та місце судового розгляду, якщо вони повідомили про причини неявки, які судом визнано поважними.

Відповідно до ч. 3 ст. 191 ЦПК України суд, відкладаючи розгляд справи, призначає відповідно день нового судового засідання або його продовження, про що ознайомлює під розписку учасників цивільного процесу, присутніх у судовому засіданні. Учасників цивільного процесу, які не з»явилися, викликають в судове засідання на призначений день.

Враховуючи викладене, суд знаходить можливим та доцільним відкласти проведення судового засідання по даній справі на іншу дату, витребувавши додаткові докази по справі за клопотанням прокурора (ас. 47), при цьому , керуючись ст. 169, 191 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Проведення судового засідання по цивільній справі за заявою Павлоградського міжрайонного прокурора Дніпропетровської області в інтересах Вербуватівської сільської ради Юр»ївського району Дніпропетровської області про визнання спадщини відумерлою відкласти.

Призначити наступне судове засідання по даній справі на 24 жовтня 2012 року на 11-00 годину, про що повідомити сторони по справі належним чином.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:                                                                                 С.О.Маренич

Джерело: ЄДРСР 26939836
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку