open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Дата документу: 13.09.2012

Справа № 0818/9075/2012

Номер провадження 2-п/0818/137/2012

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 вересня 2012 року Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя у складі:

головуючого судді Воробйова А.В.

при секретарі Зубович А.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Запоріжжя заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення від 01 грудня 2010 року по цивільній справі за позовом приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Металург»до ОСОБА_1 про стягнення в порядку регресу, -

в с т а н о в и в :

В провадженні Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя знаходилася цивільна справа за позовом приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Металург» до ОСОБА_1 про стягнення в порядку регресу.

01.12.2010 року по вказаній справі постановлено рішення, яким позовні вимоги задоволені.

20 лютого 2012 року відповідачем подано заяву про перегляд заочного рішення.

В судове засідання заявник не з»явився, причину неявки суду не повідомив.

Представник приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Металург» в судове засідання не з'явилася, надала суду заяву про слухання справи за її відсутності, проти задоволення заяви заперечує.

Відповідно до ч.2 ст. 197 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі, якщо відповідно до положень Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального засобу не здійснюється.

Дослідивши матеріли справи, суд вважає, що заява задоволенню не підлягає в зв'язку з наступним.

У відповідності до ч.1 ст.232 ЦПК України, заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не з'явився в судове засідання та не повідомив про причини неявки з поважних причин і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

У відповідності до ч.3 ст.231 ЦПК України, суд може своєю ухвалою за результатами розгляду заяви про перегляд заочного рішення залишити заяву без задоволення або скасувати заочне рішення та призначити справу до розгляду в загальному порядку.

У зв'язку з вищевикладеним, беручи до уваги що по справі заочне рішення не постановлювалося, суд вважає за необхідне, заяву про перегляд заочного рішення залишити без задоволення.

Керуючись ст.231 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення від 01 грудня 2010 року по цивільній справі за позовом приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Металург»до ОСОБА_1 про стягнення в порядку регресу - залишити без задоволення.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Запорізької через Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

.

Суддя : А.В. Воробйов

Джерело: ЄДРСР 26040274
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку