open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
10.07.2012 < >

Справа № 0305/1685/2012

Провадження № 5/0305/217/2012

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

10 липня 2012 року Ківерцівський районний суд Волинської області

в складі головуючого судді Пономарьової О.М.

при секретарі Старенько Л.В.

з участю прокурора Кузьмич Р.М.

представника ВК № 84 Мельника О.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Цумань справу за спільним поданням адміністрації Цуманської виправної колонії № 84 та спостережної комісії Ківерцівської райдержадміністрації про заміну невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м'яким у виді обмеження волі щодо засудженого ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, з середньою освітою, до засудження не працюючого, одруженого, раніше судимого,05.06.2008 року Ківерцівським районним судом за ст.122 ч.1,75,76 КК України до 2 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки, по даній справі засудженого 27.09.2010 року вироком Ківерцівського районного суду Волинської області за ст.185 ч.3 КК України до 3 років позбавлення волі, на підставі ст. 71 КК України частково приєднано невідбуте покарання за вироком від 05.06.2008 року, остаточно призначено до відбуття 3 роки 6 місяців позбавлення волі.

Початок строку 27.09.2010 року, Кінець строку 27.03.2014 року.

в с т а н о в и в:

Адміністрація Цуманської ВК № 84 та спостережна комісія Ківерцівської РДА звернулись до суду із спільним поданням про заміну засудженому ОСОБА_2 невідбутої частини покарання більш м'яким покаранням у виді обмеження волі, посилаючись на наступні обставини.

Засуджений ОСОБА_2, перебуваючи в місцях позбавлення волі режиму утримання не допустив, до дисциплінарної відповідальності не притягувався .Працевлаштований на виробництві установи електриком. До праці ставиться сумлінно, з відповідальністю. Характеризується позитивно, за сумлінну поведінку і ставлення до праці двічі заохочувався адміністрацією колонії, відбув більше 1/2 призначеного строку покарання та став на шлях виправлення. Тому, просять замінити невідбуту частину покарання у виді позбавлення волі більш м'яким у виді обмеження волі.

Заслухавши пояснення засудженого ОСОБА_2, представника установи Мельника О.М., думку прокурора який не заперечує щодо задоволення подання, суд приходить до висновку, що подання підставне і підлягає до задоволення.

Згідно ст. 82 КК України особам, що відбувають покарання у виді обмеження або позбавлення волі, невідбута частина покарання може бути замінена судом більш м'яким покаранням. У цих випадках більш м'яке покарання призначається в межах строків, установлених у Загальній частині цього Кодексу для даного виду покарання, і не повинне перевищувати невідбутого строку покарання, призначеного вироком. Заміна невідбутої частини покарання більш м'яким може бути застосована, якщо засуджений став на шлях виправлення. Заміна невідбутої частини покарання більш м'яким можлива після фактичного відбуття засудженим: не менше половини строку покарання, призначеного судом за умисний тяжкий злочин чи необережний особливо тяжкий злочин, а також у разі, коли особа раніше відбувала покарання у виді позбавлення волі за умисний злочин і до погашення або зняття судимості знову вчинила умисний злочин, за який вона була засуджена до позбавлення волі.

З матеріалів особової справи встановлено, що засуджений ОСОБА_2 вчинив умисний тяжкий злочин, за який йому було призначено покарання у виді 3 років 6 місяців позбавлення волі. В Цуманській виправній колонії перебуває з 29.10.2010 року.

За час перебування в установі порушень режиму утримання не допускав, до дисциплінарної відповідальності не притягався.

Фактично відбув більше половини строку покарання, став на шлях виправлення, свідченням чого є його зразкова поведінка і сумлінне ставлення до праці, додержання режиму відбування покарання, наявність 2-х заохочень. Обставини, які б забороняли застосування до засудженого зазначеного виду покарання відсутні, тому є всі підстави для заміни невідбутої частини покарання у виді позбавлення волі більш м'яким у виді обмеження волі.

Керуючись ст.407 КПК України, ст. 82 КК України суд, -

п о с т а н о в и в:

Замінити ОСОБА_2 невідбуту частину покарання у виді позбавлення волі, призначеного вироком Ківерцівського районного суду Волинської області від 27.09.2010 року, більш м'яким у виді обмеження волі на невідбутий строк покарання - 1 рік 8 місяців 17 днів.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області протягом 7-ми діб з дня її проголошення.

Суддя Ківерцівського районного суду О.М. Пономарьова

Джерело: ЄДРСР 25179068
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку