open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 1004/721/12 Провадження № 2/1004/277/12

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про залишення позовної заяви без розгляду

29 травня 2012 року < Текст >

Богуславський районний суд Київської області в складі:

головуючого судді Тітова М.Б.

при секретарі Зеленько О.Д.

з участю відповідачки ОСОБА_1

представника відповідачки ОСОБА_2

третьої особи ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Богуславі цивільну справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_1, третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору приватний нотаріус Богуславського районного нотаріального округу Київської області ОСОБА_3, про визнання заповіту недійсним, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_4, звернувшись до суду із даним позовом, просить суд визнати недійсним заповіт спадкодавця ОСОБА_5 на ім'я ОСОБА_1, що був посвідчений 07 вересня 2011 року приватним нотаріусом Богуславського районного нотаріального округу Київської області ОСОБА_3, посилаючись на порушення при посвідченні заповіту положень п. 3 ст. 203 та п. 1 ст. 215 ЦК України.

03 травня 2012 року позивач ОСОБА_4 в судове засідання не з'явився. Повідомив суд про причини неявки, що він перебуває на лікуванні в терапевтичному відділенні Богуславської ЦРЛ, але підтверджуючого документа не надав суду, в зв'язку з чим його неявка в судове засідання визнається судом без поважних причин.

16 травня 2012 року позивач ОСОБА_4 в судове засіданні не з'явився і не повідомив суд про причини неявки. Відомості про вручення йому повістки були відсутні, в зв'язку з чим розгляд справи відкладено та здійснено повторний виклик позивача в судове засідання.

29 травня 2012 року позивач ОСОБА_4 не з'явився в судове засідання і не повідомив суд про причини неявки. Згідно повідомлення про вручення поштового відправлення повістку позивачу було вручено 18 травня 2012 року.

Від позивача не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

З урахуванням викладеного та керуючись п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_4 до ОСОБА_1, третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору приватний нотаріус Богуславського районного нотаріального округу Київської області ОСОБА_3, про визнання заповіту недійсним залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Київської області через суд першої інстанції протягом 5 днів з моменту її проголошення, а ухвала постановлена без участі особи, яка її оскаржує, протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Головуючий: суддя

М. Б. Тітов

Джерело: ЄДРСР 24310950
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку