open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ун . № 2608/7827/12

пр . № 3/2608/3469/12

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 травня 2012 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Почупайло А.В., розглянувши матеріали, які надійшли зі Святошинського РУГУ МВС України у м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що народився в с. Островне, Архангельскої області Російської Федерації, громадянина України, ідентифікаційний номер невідомий, працюючого інструктором з водіння в автошколі «Константа», зареєстрованого та проживаючого в АДРЕСА_1

за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 05 травня 2012 року о 08.20 годин на вул. С. Сосніних, 7 в м. Києві, керуючи транспортним засобом -автомобілем «Опель», державний номерний знак НОМЕР_1, який належить йому на праві власності, під час перестроювання не надав дорогу транспортному засобу, що рухався в попутному напрямку по тій же смузі, на яку він мав намір перестроїтись, внаслідок чого здійснив зіткнення транспортним засібом -автомобілем «Фольксваген», державний номерний знак НОМЕР_2, під керуванням водія ОСОБА_2, що призвело до пошкодження транспортних засобів, чим порушив п. 10.3 Правил дорожнього руху.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у порушенні правил дорожнього руху визнав.

Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами адміністративної справи в повному обсязі: протоколом про адміністративне правопорушення серії АІ1 № 488815 від 05 травня 2012 року; схемою місця дорожньо-транспортної пригоди від 05 травня 2012 року та додатками до неї зокрема, щодо характеру й локалізації механічних пошкоджень транспортного засобу; поясненнями ОСОБА_1, згідно яких він 05 травня 2012 року о 08.20 годин, керуючи транспортним засобом -автомобілем «Опель», державний номерний знак НОМЕР_1, рухався по вул. С. Сосніних, 7 в м. Києві, виїжджаючи на головну дорогу, він здійснив обгін та не пропустив автомобіль, що рухався по головній дорозі, внаслідок чого сталося зіткнення з автомобілем «Фольксваген»; письмовими поясненнями другого учасника дорожньо-транспортної пригоди - водія ОСОБА_2, згідно яких він 05 травня 2012 року о 08.20 годин, керуючи транспортним засобом -автомобілем «Фольксваген», державний номерний знак НОМЕР_2, рухався по вул. С. Сосніних в напрямку пр-ту Корольова в м. Києві, зі швидкістю 40 км по головній дорозі, коли на головну дорогу раптово виїхав автомобіль «Опель», внаслідок чого сталося зіткнення.

Обговорюючи питання про накладання адміністративного стягнення на ОСОБА_1, суд враховує характер вчиненого ним правопорушення, особу порушника та вважає за необхідне застосувати до ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу.

Враховуючи викладене та керуючись ст. ст. 33, 124, 221, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -

п о с т а н о в и в :

Піддати ОСОБА_1 адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва, через Святошинський районний суд м. Києва, на постанову може бути внесено протест прокурора, протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 24302274
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку