open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Головуючий у 1 інстанції - Сєрікова  О.О.

Суддя-доповідач - Міронова Г.М.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

   

У Х В А Л А

<� Текст > 

20.01.12           справа №2а-8680/11/0516

Приміщення суду за адресою:  м. Донецьк бульвар Шевченка, 26  

Донецький  апеляційний  адміністративний суд  в складі колегії суддів:

головуючого судді Міронова Г.М., Юрко І.В., Блохін А.А., розглянувши у порядку письмового провадження клопотання  Управління пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області  на апеляційне оскарження  постанови  Дружківського міського суду Донецької області від 03 серпня 2011 року у справі № 2а-8680/11/0516  за позовом  ОСОБА_2 до Управління пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області про перерахунок пенсії -

В С Т А Н О В И В:

          

          До Донецького апеляційного адміністративного суду 05 грудня 2011 р. надійшла адміністративна справа № 2а-8680/11/0516 з апеляційною скаргою Управління пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області.

          Апелянтом заявлене клопотання про поновлення строку  на апеляційне оскарження  постанови Дружківського міського суду Донецької області від 03 серпня 2011 року .

          Сторони у судове засідання не з’явились, про час, дату та місце розгляду справи повідомлені належним чином. Колегія  суддів  розглядає  дану справу  за  вимогами ст. 197 КАС  України  у  порядку  письмового  провадження  за  наявними  у  справі  матеріалами.

          Колегія суддів, заслухавши  суддю-доповідача, перевіривши  матеріали справи, обговоривши доводи клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови  суду  першої інстанції, вважає, що заявлене клопотання не підлягає  задоволенню з  наступних підстав.

          Відповідно до частини 2 статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України - апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

          Постановою Дружківського міського суду Донецької області  від 03 серпня 2011 року  позов задоволено.

          Апеляційна скарга Управління пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області подана до суду першої інстанції відповідно до штампу вхідної кореспонденції  07.11.2011 року.

          Відповідач у клопотанні про поновлення строку посилається на те, що на виконання листа Міністерства юстиції України від 09.09.2011 року № 2-9/207 проведено інвентаризацію всіх судових рішень з питань пенсійного забезпечення, у зв’язку з чим були виявлені судові рішення, які не переглядались в апеляційному порядку, як на причину несвоєчасного подання апеляційної скарги.

           Як вбачається з матеріалів справи, копія судового рішення відповідачу у справі була спрямована своєчасно, про що свідчить супровідний лист. (а.с.18). Доказів несвоєчасного отримання копії судового рішення відповідачем надано не було.

            За частиною 2 статті 5 КАС України провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

           Згідно пункту 2 частини 4 статті 189 КАС України (в редакції Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства”від 14 січня 2012 року № 4176-VI, що набрав чинності з 15 січня 2012 року), визначено, якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

           Зважаючи на викладене, визначення судом першої інстанції періоду перерахунку підвищення пенсії як дитині війни в межах строків, визначених статті 99 КАС України, не надання відповідачем доказів здійснення дій щодо своєчасного оскарження судового рішення, колегія суддів дійшла до висновку, що відповідачем не доведено поважності причин пропуску строків для оскарження спірної постанови, що обумовлює відмову в задоволення заяви відповідача про поновлення строку апеляційного оскарження судового рішення та відмову у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою відповідача.  

         Враховуючи вищенаведене та керуючись статтями 5, 24, 186, 189, 197, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

          

          Відмовити  Управлінню пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області  у задоволенні клопотання  про поновлення строку на апеляційне оскарження  постанови  Дружківського міського суду Донецької області від 03 серпня 2011 року у справі № 2а-8680/11/0516.

          Відмовити Управлінню Пенсійного фонду України в м. Дружківці Донецької області у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою на постанову Дружківського міського суду Донецької області  від 03 серпня 2011 року у справі № 2а-8680/11/0516  за позовом  ОСОБА_2 до Управління пенсійного фонду України в м.Дружківці Донецької області  про перерахунок пенсії .

          Ухвала суду апеляційної інстанції, постановлена в  порядку письмового  провадження, набирає законної сили через  п’ять  днів  після  направлення  її  копії  особам,  які  беруть  участь  у  справі  та   може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.

Головуючий:          Міронова Г.М.

Судді:           Юрко І.В.

                                                                                                                 Блохін А.А.

Джерело: ЄДРСР 22580276
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку