open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Головуючий у 1 інстанції - Єсауленко М.В.

Суддя-доповідач - Ханова Р.Ф.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 січня 2012 року  справа №2а/1203/8295/2011           приміщення суду за адресою:83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 26

Колегія суддів Донецького апеляційного адміністративного суду у складі:

головуючого судді Ханової Р.Ф.

суддів  Гайдара А.В. ,  Яковенка М.М.

розглянувши у порядку письмового провадження апеляційну скаргу               управління Пенсійного фонду України в  Артемівському районі м. Луганська

на постанову                                               Артемівського районного суду м. Луганська

                                                                   

від                       3 листопада 2011 року

по адміністративній справі                         № 2а /1203/8295/2011 (суддя Єсауленко М.В.)

за позовом            ОСОБА_2

до

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору             управління Пенсійного фонду України в  Артемівському районі м. Луганська

Головне управління Державного фонду України в Луганській області

про   

          визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання здійснити нарахування та виплату недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги як «дитині війни»,

ВСТАНОВИЛА:

                   ОСОБА_2 (надалі позивач) звернувся 13 жовтня 2011 року з позовною заявою до  управління Пенсійного фонду України в Артемівському районі м. Луганська  (надалі управління, відповідач) про визнання бездіяльності неправомірною та зобов’язання управління здійснити нарахування та виплату доплати, підвищення до пенсії як дитині війни.  

Постановою суду першої інстанції від 3 листопада 2011 року позовні вимоги задоволені, визнано бездіяльність управління неправомірною, зобов’язано відповідача здійснити нарахування та виплату позивачу підвищення до пенсії як дитині війни в розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком за період з 1 липня 2011 року по 22 липня 2011 року.

В апеляційній скарзі відповідач просить скасувати постанову суду першої інстанції як прийняту з порушенням норм матеріального права та прийняти нову постанову, якою відмовити в задоволенні позову.

Апеляційний розгляд здійснюється відповідно до пункту 3 частини 1 статті 197 КАС України в порядку письмового провадження. За правилами частини 1 статті 195 КАС України суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.

Колегія суддів, заслухавши суддю – доповідача, перевіривши матеріали справи, обговоривши доводи апеляційної скарги, встановила наступне.

          Як підтверджується матеріалами справи, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, відноситься до категорії «діти війни».

Закон України "Про соціальний захист дітей війни" № 2195-IV від 18 листопада 2004 року, який набрав чинності з 1 січня 2006 року, встановлює правовий статус дітей війни та визначає основи їх соціального захисту та гарантує їх соціальну захищеність шляхом надання пільг і державної соціальної підтримки.

Статтею 1 вказаного закону передбачено, що дитина війни це особа, яка є громадянином України та якій на час закінчення (2 вересня 1945 року) Другої світової війни було менше 18 років.

Статтею 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" передбачено, що дітям війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком.

Суд першої інстанції правильно застосував норми зазначеного Закону з урахуванням Рішення Конституційного суду N 10-рп/2008 від 22 травня 2008 року.    

            З врахуванням викладеного, колегія суддів дійшла до висновку про наявність підстав для залишення постанови суду першої інстанції без змін згідно статті 200 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись статтями 160, 183-2, 184, 195, 197, 198, 200, 205, 206, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

                                                               УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Артемівському районі м. Луганська  на постанову Артемівського районного суду м. Луганська від 3 листопада 2011 року у адміністративній справі № 2а/1203/8295/2011 – залишити без задоволення.

Постанову Артемівського районного суду м. Луганська від 3 листопада 2011 року у адміністративній справі № 2а/1203/8295/2011 – залишити без змін.  

Ухвала постановлена та підписана 18 січня 2012 року.

Надіслати  сторонам копію даної ухвали протягом трьох днів.

Ухвала суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду набирає законної сили через п’ять днів після направлення копій особам, які беруть участь у справі.                          

Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України   протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.

Головуючий суддя :                                                                              Р.Ф.Ханова          

Судді :                                                                                                 А.В. Гайдар

                                                                                                            М.М. Яковенко

    

Джерело: ЄДРСР 22571455
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку