open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Б24/225/05

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

31.10.06р.


Справа № Б24/225/05


За заявою Південної МДПІ у м.Кривому Розі

До боржника товариства з обмеженою відповідальністю "Екопроммаш", м.Кривий Ріг

про визнання банкрутом


Суддя Калиниченко Л.М.
Представники:

від кредитора: не з'явився

від боржника: Козаченко В.М. –ліквідатор

СУТЬ СПРАВИ:


Розглянувши поданий на затвердження до господарського суду звіт про результати ліквідаційної процедури оголошеного банкрутом товариства з обмеженою відповідальністю "Екопроммаш", м.Кривий Ріг та ліквідаційний баланс, господарський суд, -


ВСТАНОВИВ:


За заявою кредитора ухвалою від 30.09.05р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа про визнання боржника –товариства з обмеженою відповідальністю "Екопроммаш", м.Кривий Ріг банкрутом.

Ухвалою господарського суду від 13.10.05р. введена процедура розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Козаченка Володимира Михайловича, ліцензія серія АБ № 116229.

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 30.05.06р. застосовано у даній справі положення ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", підприємство боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, ліквідатором у справі призначено арбітражного керуючого Козаченка Володимира Михайловича, ліцензія серія АБ № 116229.

16.10.06р. на затвердження до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт про проведену роботу з додатками та ліквідаційний баланс ліквідатора Козаченка Володимира Михайловича, ліцензія серія АБ № 116229.

В результаті здійснення ліквідаційної процедури встановлена кредиторська заборгованість:

- Південна МДПІ у м.Кривому Розі на суму 957 688,04грн.

- ФСС з ТВП Дзержинського району на суму 167,77грн.

Майно боржника не виявлено. Кредиторську заборгованість неможливо погасити з-за відсутністю грошових коштів на розрахунковому рахунку боржника.

Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута.

Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, суд знаходить достатньо підстав щодо затвердження ліквідаційного балансу та ліквідації юридичної особи-банкрута.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22-32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд


УХВАЛИВ:


Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "Екопроммаш", м.Кривий Ріг


Ліквідувати юридичну особу товариство з обмеженою відповідальністю "Екопроммаш", м.Кривий Ріг код ЄДРПОУ 31551405.


Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вважати погашеними вимоги.


- Південна МДПІ у м.Кривому Розі на суму 957 688,04грн.

- ФСС з ТВП Дзержинського району на суму 167,77грн.Припинити повноваження ліквідатора у справі № Б24/225/05 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю “Екопроммаш”, м.Кривий Ріг арбітражного керуючого Козаченко Володимира Михайловича ліцензія серія АБ № 116229.


Провадження у справі припинити.


Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" копію цієї ухвали направити органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також власнику (органу, уповноваженому управляти майном), органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.Суддя


Л.М. Калиниченко


Джерело: ЄДРСР 222674
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку