open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
21/305-06-9899

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"17" жовтня 2006 р.

Справа № 21/305-06-9899


За позовом: Державної податкової інспекції (надалі за текстом – ДПІ) у Приморському районі м. Одеси;

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “ІГМА” (надалі за текстом – ТОВ “ІГМА”), м. Одеса;

про припинення юридичної особи.

За участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: Відділу державних реєстраторів виконавчого комітету Одеської міської ради.

Господарський суд Одеської області у складі:

судді - Зеленова Г.М.,

секретаря судового засідання - Ковальчук Ю.А.,

за участю представників сторін:

від позивача: Скутельнікова І.О. –старший державний податковий інспектор сектору супроводження справ у судах юридичного відділу СДПІ у Приморському районі м. Одеси –згідно довіреності від 25.10.2006р. за №35665/С/10-0117;

від відповідача: не з’явився, не зважаючи на те, що був повідомлений належним чином;

від третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: не з’явився, не зважаючи на те, що був повідомлений належним чином.


СУТЬ СПОРУ: 25.09.2006р. Позивач, ДПІ у Приморському районі м. Одеси, звернувся до господарського суду з позовною заявою про припинення юридичної особи –ТОВ “ІГМА”.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 27.09.2006р. до участі у справі № 31/305-06-9899 в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача, залучений відділ державних реєстраторів виконавчого комітету Одеської міської ради.

Представник позивача позовну заяву підтримує та на задоволенні позовних вимог наполягає.

Оскільки представник відповідача у судове засідання не з'явився, письмовий відзив на позовну заяву не надав, справа розглядається за наявними в ній матеріалами, відповідно до ст. 75 ГПК України.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні наявні матеріали у справі, вислухавши пояснення представника позивача, судом встановлено, що:

Юридичну особу - ТОВ “ІГМА”, зареєстровано 29.08.1991р. Приморським райвиконкомом м. Одеси за юридичною адресою: м. Одеса, вул. Осипова, 5 (реєстраційний № 1415). Ідентифікаційний код ТОВ “ІГМА” у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України –13888323.

З акту ДПІ у Приморському районі м. Одеси (від 14.09.2006р. за №1267/15-0117) вбачається, що ТОВ “ІГМА”, яке перебуває на обліку в ДПІ у Приморському районі м. Одеси з 18.09.1991р. під №612, в порушення діючого законодавства більше року, а саме у період з 01.01.2003р. й по теперішній час, не надає до інспекції податкової звітності.

Згідно довідки відділу обліку та звітності ДПІ у Приморському районі м. Одеси про стан заборгованості перед бюджетом станом на 06.07.2006р. ТОВ “ІГМА” податкової заборгованості не має.

Разом з цим, в ході перевірок, проведених 28.08.2006р. та 12.08.2006р. фахівцями ДПІ у Приморському районі м. Одеси, по факту знаходження ТОВ “ІГМА” за його юридичною адресою (м. Одеса, вул. Осипова, буд. 5), встановлено, що відповідач за юридичною адресою не знаходиться та його фактичне місцезнаходження невідомо, про що складені відповідні акти за №1533 та за №1612.

Відповідно до п. 2 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” (із змінами від 17.02.1998р №320-XIV), платники податків і зборів (обов’язкових платежів) зобов’язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи й відомості, пов’язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов’язкових платежів).

Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” № 755-ІV від 15.05.2003р., неподання протягом року до органів державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону –є підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством юридичної особи.

Враховуючи викладене, відповідно до ст. 104 Цивільного кодексу України, п. 15 ст. 58, ст. 59 Господарського кодексу України - юридична особа підлягає припиненню.

Таким чином, позовні вимоги обґрунтовані, підтверджені документально і підлягають задоволенню в повному обсязі.

Разом із цим, згідно довідки ДПІ у Приморському районі м. Одеси (за № 24011/9/10-0117 від 18.09.2006р.), наказом начальника ДПІ у Приморському районі м. Одеси за № 169 від 25.04.2006р. створена ліквідаційна комісія щодо ліквідації суб’єктів господарювання –юридичних осіб, яких припинено на підставі судових рішень, що не пов’язані з банкрутством юридичної особи.

За таких обставин, суд вважає за належне: припинити юридичну особу - ТОВ “ІГМА”; затвердити ліквідаційну комісію юридичної особи - ТОВ “ІГМА” згідно наданого ДПІ у Приморському районі м. Одеси списку та встановити порядок її роботи; зобов’язати державного реєстратора, у порядку, передбаченому ст.ст. 33, 38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” від 15.05.2003р. № 755-ІV, провести державну реєстрацію припинення юридичної особи ТОВ “ІГМА”, що не пов’язане з банкрутством юридичної особи, й внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців запис щодо судового рішення про припинення юридичної особи - ТОВ “ІГМА”, що не пов’язане з банкрутством юридичної особи, а також передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування та юридичній особі, щодо якої було прийнято судове рішення, повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру такого запису.

Витрати по сплаті державного мита та інформаційно-технічного забезпечення судового процесу віднести на рахунок відповідача, згідно ст.ст. 44, 49 ГПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 104, 105 ЦК України, п.15 ст. 58, ст. 59 ГК України, ст.ст. 44, 49, 82-85 ГПК України, суд –


В И Р І Ш И В:


1. Припинити юридичну особу –Товариство з обмеженою відповідальністю “ІГМА”, зареєстровану 29.08.1991р. Приморським райвиконкомом м. Одеси за юридичною адресою: м. Одеса, вул. Осипова, 5. Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ –13888323.

2. Державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців запис щодо судового рішення про припинення юридичної особи - ТОВ “ІГМА”, що не пов’язане з банкрутством юридичної особи.

3. Державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування та юридичній особі, ТОВ “ІГМА”, повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців запису щодо судового рішення про припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством юридичної особи, для зняття ТОВ “ІГМА” з обліку.

4. Призначити ліквідаційну комісію ТОВ “ІГМА” у наступному складі:

- Удодов Сергій Олександрович –начальник юридичного відділу ДПІ у Приморському районі м. Одеси –голова ліквідаційної комісії;

- Волканов Василь Степанович –головний державний податковий інспектор сектору супроводження справ у судах юридичного відділу ДПІ у Приморському районі м. Одеси –секретар ліквідаційної комісії;

- Шумський Сергій Миколайович –завідувач сектором адміністрування податку на прибуток відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Приморському районі м. Одеси –член ліквідаційної комісії;

- Алімова Євгенія Олександрівна –завідувач сектору обліку платників податків відділу реєстрації та обліку платників податків ДПІ у Приморському районі м. Одеси –член ліквідаційної комісії;

- Чумакова Марина Юріївна –заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи ДПІ у Приморському районі м. Одеси - член ліквідаційної комісії.

5. З моменту призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо управління справами юридичної особи.

6. Ліквідаційній комісії виконувати свої повноваження до завершення процедури припинення юридичної особи в порядку, встановленому Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” та іншими нормативно –правовими актами.

7. Державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців запис щодо ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи ТОВ “ІГМА”.

8. Голові ліквідаційної комісії ТОВ “ІГМА”, після закінчення процедури ліквідації, що передбачена законом, подати державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради документи, відповідно до п. 8 ст. 38 Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”, для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.

9. Державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради провести державну реєстрацію припинення юридичної особи – Товариства з обмеженою відповідальністю “ІГМА” (м. Одеса, вул. Осипова, 5. Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ –13888323).

10. Стягнути з наявних рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю “ІГМА” (м. Одеса, вул. Осипова, 5. Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ –13888323) на користь:

- державного бюджету України на р./р. 31117095600008 управління Держказначейства в Одеській області, МФО 828011, код ЕДРПОУ 23213460, КБК –22090200 - витрати по державному миту у сумі 85 /Вісімдесят п'ять/ грн. 00 коп. через державну податкову інспекцію у Приморському районі м. Одеси;

- ДП "Судовий інформаційний центр" р/р 26002014180001 у ВАТ "Банк Універсальний", м. Львів, МФО 325707. Код ЄДРПОУ 30045370) витрати на ІТЗ судового процесу у розміру 118 /Сто вісімнадцять/ грн. 00 коп.

11. Копію направити: сторонам, державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради.


Рішення суду набирає законної сили після закінчення 10-денного строку з дня його прийняття.

Накази видати після набрання рішенням законної сили.Суддя Зеленов Г.М.
Джерело: ЄДРСР 218339
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку