open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Чернівці 27 вересня 2006 року колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Чернівецької області у складі:

Головуючого Тарбинського В.Г.

суддів Яцинюка В.Ф., Семенюка К.М.

за участю прокурора Хоміцької Т.Б.

та адвоката ОСОБА_1

розглянула у відкритому судовому засіданні матеріали кримінальної справи за апеляцією адвоката ОСОБА_1 в інтересах обвинуваченого ОСОБА_2 на постанову судді Шевченківського районного суду м. Чернівців від 22 вересня 2006 року.

Цією постановою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженцю та мешканцю м. Чернівців, українцю, громадянину

України, із середньою освітою, одруженому,

непрацюючому, раніше не судимому в силу

ст. 89 КК України,

який обвинувачується у скоєнні злочину, передбаченого ст. 307 ч. 2 КК

України, якою задоволено подання слідчого СВ Шевченківського РВ УМВС

України у Чернівецькій області і обрано міру запобіжного заходу у вигляді

взяття під варту.

На вказану постанову адвокат ОСОБА_1 подав апеляцію, в якій просить скасувати постанову суду про обрання ОСОБА_2 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і застосувати щодо нього підписку про невиїзд, мотивуючи це тим, що суд, при обранні запобіжного заходу ОСОБА_2, невірно послався на те, що його підзахисний, перебуваючи на волі буде намагатися ухилитися від органів слідства та суду, перешкоджати встановленню істини у справі, а також те, що він раніше притягувався до кримінальної відповідальності.

Справа №10-75 2006 р. Головуючий у І інстанції

Категорія: ст.165-2 КПК Смотрицький В.Г.

України Доповідач: Тарбинський В.Г.

Заслухавши доповідь судді, адвоката ОСОБА_1, який підтримав апеляцію, думку прокурора, який просив постанову суду залишити без змін, а апеляцію без задоволення, розглянувши справу, обговоривши доводи апеляції, колегія суддів прийшла до висновку, що апеляція адвоката ОСОБА_1 задоволенню не підлягає.

Як вбачається з матеріалів кримінальної справи, ОСОБА_2 пред»явлено обвинувачення у вчиненні 2-х епізодів збуту наркотичних засобів - екстракційного опію, а саме: 13.09.2006 року у м. Чернівці на розі вулиць Університецької та Б. Хмельницького, ОСОБА_2 незаконно збув громадянину ОСОБА_3 екстракційний опій вагою сухої речовини 0,04 грм за 50 гривень та 20.09.2006 року у м. Чернівці на розі вулиць Некрасова-Коцюбинського знову незаконно збув гр-ну ОСОБА_3 екстракційний опій вагою сухої речовини 0,04 грм за 100 гривень.

Виходячи з обставин справи, а також з вимог ст.ст. 148, 150 КПК України, суд, вирішуючи питання про задоволення подання слідчого щодо застосування відносно ОСОБА_2 запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, вірно врахував, що він може вчинити дії, спрямовані на перешкоджання встановленню істини у справі, продовжувати злочинну діяльність, переховуватися від органів слідства і суду.

ОСОБА_2 обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину, передбаченого ст. 307 ч.2 КК України, санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.

Доводи в апеляції адвоката ОСОБА_1 на те, що суд при застосуванні запобіжного заходу його підзахисному ОСОБА_2не врахував його вік, стан здоров»я, сімейний та матеріальний стан, місце проживання та інші обставини, що його характеризують, чим порушив вимоги ст.ст. 148, 150 КПК України є безпідставними і спростовуються матеріалами кримінальної справи, а тому підстав для задоволення апеляції адвоката суд не знаходить.

При прийнятті даного рішення суддя керувався вимогами закону і ним прийнято вірне рішення.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 148, 150, 155, 165-2, 365, 366, 382 КПК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Апеляцію адвоката ОСОБА_1 залишити без задоволення, а постанову судді Шевченківського районного суду м. Чернівців від 22 вересня 2006 року щодо ОСОБА_2- без змін.

Головуючий Тарбинський В.Г.

Судді Яцинюк В.Ф.

Семенюк К.М.

Джерело: ЄДРСР 217943
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку