open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Чернівці 12 вересня 2006 р. колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Чернівецької області у складі:

головуючого Тарбинського В.Г.

суддів: Підгорної С.П., Давнього В.П.

за участю прокурора Слюсарюк Р.Л.

та адвоката ОСОБА_1

розглянула у відкритому судовому засіданні . кримінальну справу за апеляцією адвоката ОСОБА_1 на постанову судді Глибоцького районного суду Чернівецької області від 20 липня 2006 р.

Цією постановою скарга адвоката ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 про скасування постанови слідчого прокуратури Глибоцького району від 4 квітня 2006 р. про відмову в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ст. 152 ч. З КК України та ОСОБА_4 за ст.ст. 27 ч. З, 152 КК України залишена без задово'лення.

В апеляції адвокат просить скасувати постанову суду від 20 липня 2006 р. та постанову слідчого прокуратури Глибоцького району від 4 квітня 2006 р. про відмову в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_3 та ОСОБА_4 і направити матеріали по заяві ОСОБА_2 прокурору Глибоцького району Чернівецької області для проведення додаткової перевірки мотивуючи це тим, що ні слідчий прокуратури, ні суд не повно перевірили обставини, які мали місце 18 червня 2005 р. по заяві ОСОБА_2, не всебічно і не об'єктивно дослідили матеріали перевірки вказаної заяви, не врахували обставини, при яких мала місце вказана подія і не вірно прийшли до висновку про відмову в порушенні кримінальної справи щодо ОСОБА_3 та ОСОБА_4 за ст. 152 КК України.

Заслухавши доповідь судді, пояснення адвоката підтримавшого скаргу, думку прокурора, яка просила скаргу адвоката залишити без задоволення, розглянувши матеріали справи, перевіривши доводи наведені в скарзі, колегія суддів прийшла до висновку, що скарга адвоката в інтересах ОСОБА_2 задоволенню не підлягає.

Справа № 11-359/2006 р. Головуючий у І інстанції

Категорія: ст. 236-2 КПК Бреславський О.Г.

України Доповідач: Тарбинський В.Г.

2

Як вбачається з матеріалів справи як органи слідства, так і суд перевірили повно всі обставини події, яка мала місце 18 червня 2005 року, в АДРЕСА_1 Глибоцького району Чернівецької області і, оцінивши об'єктивно всі матеріали перевірки прийшли до правильного висновку про відсутність підстав для порушення кримінальної справи за заявою ОСОБА_2 відносно ОСОБА_3 та ОСОБА_4 за ст. 152 ч. З КК України.

Посилання в скарзі адвоката на те, що органом досудового слідства неповно перевірені всі обставини по справі, не об'єктивно дана оцінка всім поясненням та висновкам судово-медичних експертів є необгрунтованим і спростовується матеріалами перевірки та постановами слідчих прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи щодо ОСОБА_3 та ОСОБА_4 і в тому числі останньої постанови слідчого прокуратури Глибоцького району Чернівецької області від 4 квітня 2006 р..

Районний суд, перевіривши доводи скаржника, вірно прийшов до висновку про те, що у прокуратури не було підстав, виходячи з матеріалів перевірки, для порушення кримінально справи відносно ОСОБА_3 за ч. З ст. 152 КК України та ОСОБА_4 за ст.ст. 27, ч. З ст. 152 КК України.

При таких обставинах скарга адвоката ОСОБА_1 в інтересах неповнолітньої ОСОБА_2 задоволенню не підлягає.

З врахуванням наведеного та керуючись ст.ст. 365, 366, 382 КПК України, колегія суддів, -

У X В А Л И ЛА :

Постанову судді Глибоцького районного суду Чернівецької області від 20 липня 2006 р. по скарзі ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 залишити без змін, а скаргу адвоката ОСОБА_1 в інтересах ОСОБА_2 - без задоволення.

Головуючий Тарбинський В.Г.

Судді: Підгорна С.П., Давній В.П.

Копія вірна: суддя.

Джерело: ЄДРСР 216651
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку