open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
12.12.2011                                                                                           Суддя: Зайченко  С.  В.

Справа №  2-н-8402/11

У Х В А Л А

І м е н е м   У к р а ї н и

12 грудня 2011 року суддя Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області Зайченко С.В., розглянувши заяву ЗАТ «Горлівськтепломережа» ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості,

                                                         В С Т А Н О В И В :

         Заявник  звернувся до суду з заявою про видачу  судового наказу про стягнення з ОСОБА_2 заборгованості   .   

        Відповідно до ч 6 ст. 100 ЦПК України  у разі якщо боржником у заяві про видачу судового наказу, щодо  якої  відсутні підстави для її повернення чи відмови у видачі судового наказу, вказана фізична  особа не має статусу підприємця, суддя не пізніше двох днів з дня  надходження  такої заяви  звертається  до відповідного органу реєстрації  місця перебування та місця проживання особи, щодо надання інформації  про зареєстроване у встановленому  законом порядку місце проживання фізичної особи боржника.

           У разі якщо за результатами  розгляду отриманої  інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування ) фізичної особи- боржника буде встановлено, що заява про видачу судового наказу не підсудна цьому суду, суд повертає стягувачу заяву про видачу судового наказу.

           У разі якщо отримана судом інформація не  дає можливості встановити  зареєстроване у встановленому порядку місце проживання( перебування) фізичної особи- боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу.   

         Судом 12.12.2011року отримана  інформації  із  Адресного бюро Горлівського МУ УМВС України  в Донецькій області  відповідно до  якої  неможливо встановити зареєстроване у встановленому порядку місце проживання( перебування) фізичної особи –боржника ОСОБА_2.             

   Керуючись  ст..с. 99, 100, 101, 293-294 ЦПК України ,       

                                                           У Х В А Л И В :

           Відмовити у прийнятті заяви ЗАТ «Горлівськтепломережа» до ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення заборгованості, у зв’язку  із тим, що отримана судом інформація  не дає можливості  встановити зареєстроване у встановленому порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника.   

           Роз’яснити  ЗАТ «Горлівськтепломережа»    право звернутися з тими самими  вимогами до суду у позовному порядку. У разі пред’явлення  стягувачем позову до боржника у порядку позовного провадження сума судового збору сплаченого за подання заяви про видачу судового наказу зараховується до суми судового збору встановленої за позовну заяву.

         Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня іі проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя                                                                                                              С.  В.  Зайченко

Джерело: ЄДРСР 20799959
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку