open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №: 701/6/12

                                                            

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 січня 2012 року                                                                                м.  Берегово

      Суддя Берегівського районного суду Закарпатської області Гал Л.  Л.,  при перекладачі ОСОБА_1, розглянувши матеріали, що надійшли від Берегівського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1,  неодруженого, непрацюючого, зі слів раніше не судимого,

за ст. 1732 ч. 2 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

08 грудня 2011 року приблизно о 19:00 годин, ОСОБА_2 по місцю проживання в           АДРЕСА_1, вчинив сварку із сином    ОСОБА_3, виражався в його адресу нецензурною лайкою, та виганяв його із будинку.

З’явившись в суд ОСОБА_2 свою вину визнав та пояснив, що дійсно  08.12.2011 року між ним та його сином виникла сварка, оскільки син не слухається його, в ході якої він дійсно казав йому, щоб той пішов жити до своєї бабусі.   

Заслухавши пояснення особи яка притягується до адміністративної відповідальності та вивчивши матеріали справи, а саме: протокол про адміністративне правопорушення від 04.01.2012 року (а.с. 1), висновок ст. ДІМ Берегівського РВ УМВС Мисько В.В. від  11.12.2011 року (а.с. 2), письмові пояснення ОСОБА_3, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_2  (а.с. 3-6), характеристику на ОСОБА_2 (а.с. 9), постанову Берегівського районного суду від 14.10.2011 року, згідно якої ОСОБА_2 притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП (а.с. 10)  вважаю, що він своїми діями скоїв правопорушення передбачене ст. 1732  ч. 2 КУпАП, а саме  вчинення насильства у сім’ї тобто умисне вчинення будь-яких дій фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування фізичного насильства, що не завдало фізичного болю і не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо,) внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров’ю потерпілого, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті.

На підставі наведеного, враховуючи, що ОСОБА_2 вину визнав та щиро розкаявся,   тому до нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді мінімального штрафу в межах  санкції ст. 1732 ч. 2 КУпАП.

         Керуючись ст. ст. 1732 ч. 2, 283, п. 1 ст. 284 КУпАП.

       

п о с т а н о в и в:

   ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 1732 КУпАП та накласти на нього стягнення у вигляді  штрафу в розмірі  85 (вісімдесят п’ять) гривень.

        Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови через цей суд до апеляційного суду Закарпатської області.

    

Суддя                                                                                 Л.  Л.  Гал

 

Джерело: ЄДРСР 20790225
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку