open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

14 листопада 2011 року                                                    Справа №  2а-0870/10572/11

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Щербак А.А., перевіривши матеріали адміністративного позову державної податкової інспекції у Заводському районі м. Запоріжжя  до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення коштів за податковим боргом,

ВСТАНОВИВ:

11 листопада 2011 року до Запорізького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом звернулася державна податкова інспекція у Заводському районі м. Запоріжжя  до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення коштів за податковим боргом у сумі 28 090 грн. 00 коп.

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких ДПІ у Заводському районі м. Запоріжжя є суб’єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із статтею 17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 104-106 КАС України, справа підсудна Запорізькому окружному адміністративному суду, підстав для повернення, залишення позовної заяви без розгляду чи відмови у відкритті провадження по справі не встановлено, у зв’язку з чим, провадження у справі підлягає відкриттю.

Судом встановлено, що позивачем був дотриманий передбачений строк звернення до суду, визначений ст. 99 КАС України.

На підставі викладеного, суд вважає можливим закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду.

Керуючись ст. ст. 17, 99, 104, 107, 160, 165  КАС України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом державної податкової інспекції у Заводському районі м. Запоріжжя  до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення коштів за податковим боргом.

Закінчити підготовче провадження та призначити судове засідання на           29 листопада 2011 року     об   10:00    яке буде проводитися суддею Щербаком А.А. одноособово, у приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65в, каб.132.

Запропонувати відповідачу надати: у разі невизнання адміністративного позову надати письмові заперечення на позов та документи на обґрунтування заперечень; при незгоді з розрахунком позивача надати контррозрахунок; докази сплати заборгованості у повному обсязі або частково; установчі документи;  належно засвідчені копії витребуваних документів надати у справу, оригінали – суду для огляду.

Зобов’язати позивача надати у судове засідання: довіреність на представника; перелік відкритих у банках рахунків відповідача; документи, на підтвердження застосування заходів погашення боргу відповідно до діючого законодавства, докази узгодження щодо спірної суми; розрахунок боргу; довідку про стан заборгованості на момент розгляду адміністративної справи; реквізити щодо стягнення боргу; належно засвідчені копії витребуваних та доданих до позову документів надати у справу.

Копію ухвали та повістки про виклик направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.  

Суддя                               А.А. Щербак

 

Джерело: ЄДРСР 19379505
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку