open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

14 листопада 2011 року                                                    Справа №  2а-0870/10476/11

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Щербак А.А., перевіривши матеріали адміністративної справи за позовною заявою управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжя до приватного підприємця ОСОБА_1 про стягнення недоїмки зі сплати страхових внесків,

ВСТАНОВИВ:

09 листопада 2011 року до Запорізького окружного адміністративного суду звернулось управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжя до приватного підприємця ОСОБА_1 про стягнення недоїмки зі сплати страхових внесків у сумі 957 грн. 50 коп.

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких позивач, УПФУ в Хортицькому районі м. Запоріжжя, є суб’єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із статтею 17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 104-106 КАС України, справа підсудна Запорізькому окружному адміністративному суду, підстав для повернення, залишення позовної заяви без розгляду чи відмови у відкритті провадження по справі не встановлено, у зв’язку з чим, провадження у справі підлягає відкриттю.

Судом встановлено, що позивачем був дотриманий передбачений строк звернення до суду, визначений ст. 99 КАС України.

На підставі викладеного, суд вважає можливим закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду.

Керуючись ст. ст. 17, 99, 104, 107, 160, 165  КАС України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Запоріжжя до приватного підприємця ОСОБА_1 про стягнення недоїмки зі сплати страхових внесків.

Закінчити підготовче провадження у справі та призначити судове засідання на           28 листопада 2011 року     об   09:30    яке буде проводитися суддею Щербаком А.А. одноособово в приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65в, каб.132.

Запропонувати відповідачу у разі невизнання адміністративного позову подати до судового засідання заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень належним чином оформлене доручення на представника; у разі наявності заперечень на розрахунок позивача – докладний котррозрахунок суми позову; документи щодо повної/часткової сплати заборгованості; листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); належним чином засвідчені копії витребуваних документів надати у справу.

Зобов’язати позивача надати докладний і документально підтверджений розрахунок суми позову з посиланням на періоди виникнення заборгованості; документи щодо повної/часткової сплати заборгованості відповідачем; належним чином оформлене доручення на представника; належним чином засвідчені копії витребуваних документів надати у справу.

Копію ухвали та повістки про виклик направити особам, які беруть участь у справі.  

 Ухвала оскарженню не підлягає.  

Суддя                                        А.А. Щербак

 

Джерело: ЄДРСР 19379458
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку