open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

 10 листопада 2011 року                                                Справа №  2а-0870/7627/11

м. Запоріжжя

Запорізький   окружний  адміністративний  суд

у складі: головуючого – судді             О.В. Конишевої,

при секретарі судового засідання       А.С. Нецик,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Запоріжжя клопотання про зупинення провадження у справі  

За позовною заявою : Товариства з обмеженою відповідальністю «Восточний Експрес»

до : Державної податкової інспекції у жовтневому районі м. Запоріжжя

про : визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення                   № 0001992302 від 06.04.2011

ВСТАНОВИВ:

До Запорізького окружного адміністративного суду надійшла вказана позовна заява.    

Відповідно до ч. 2 ст. 5 КАС України провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.  

Згідно з ч. 1 ст.41 КАС України суд під час судового розгляду адміністративної справи здійснює повне фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу. У разі неявки у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності осіб, які беруть участь у справі (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Керуючись приписами статей 41 КАС України суд розглянув справу на підставі наявних доказів, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось, у зв’язку із відсутністю осіб, які беруть участь у справі.

З матеріалів справи та наявних в ній доказів, судом встановлено наступне.

До судового засідання від представників сторін надійшло клопотання про зупинення провадження у справі до терміну встановленим судом для надання додаткових доказів по справі. Зазначене клопотання просять розглянути без їх участі.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України, суд має право зупинити провадження у справі за  наявності  обґрунтованого  клопотання сторони або третьої  особи, яка заявляє самостійні вимоги  на предмет спору - до терміну, встановленого судом.

З огляду на вищевикладене, суд вважає за можливе задовольнити клопотання представників сторін та відповідно до п.4 ч.2 ст.156 КАС України, зупинити провадження у справі до 06.12.2011.   

Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 156  Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Задовольнити клопотання представників сторін.  

Зупинити провадження у справі № 2а-0870/7627/11 до 06.12.2011 до 11 год. 30 хв.

Дану ухвалу направити сторонам по справі.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо  його не скасовано, набирає законної сили після повернення  апеляційної            скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного  провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку,  передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було  повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду  безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне  оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після  закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом  владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії  ухвали суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

   

Суддя:                     /підпис/                    О.В. Конишева

06 грудня 2011 року     

Джерело: ЄДРСР 19379440
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку