open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

11 листопада 2011 року                                                    Справа №  2а-0870/10451/11

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Конишева О.В., перевіривши матеріали адміністративного позову

за позовною заявою: Державної податкової інспекції у Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя   

до: Товариства з обмеженою відповідальністю агро-виробничої комерційної фірми «Тарас»

про: припинення юридичної особи  

ВСТАНОВИВ:   

             До Запорізького окружного адміністративного суду надійшла вказана позовна заява.                                        

За правилами ст.107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства.  

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких відповідач є суб’єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із ст.17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.

          Судом встановлено, що позивачем був дотриманий передбачений строк звернення до суду, визначений ст.99 КАС України.

Підстави для  повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

За наслідками розгляду матеріалів позовної заяви, суд дійшов висновку про необхідність, відповідно до ч. 2 ст. 53 КАС України залучити у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору засновників товариства відповідача, оскільки рішення у справі може вплинути на їх права, свободи, інтереси або обов’язки. Однак до позовної заяви позивачем не надано жодних відомостей про засновників товариства та їх місцезнаходження.

Враховуючи вищевикладене, з’ясувавши необхідні обставини суддя вирішив закінчити підготовче провадження та відкрити провадження в адміністративній справі та призначити її до судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 99, 107, 120, п. 4 ч. 1 ст. 121, ст.ст. 160, 165 КАС України, суддя

УХВАЛИВ:

УХВАЛИВ:

          1. Відкрити провадження у справі №2а-0870/10451/11, закінчити підготовче провадження та призначити судове засідання на 24 листопада 2011 року, яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65-в в залі судових засідань № 8 об 09 год. 20 хв. Справа розглядатиметься одноособово суддею Конишевою О.В.   

          2. Зобов’язати позивача подати до початку судового засідання: довіреність на представника, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на дату розгляду справи; відомості про засновників товариства-відповідача; довідку про відсутність податкової заборгованості перед бюджетом у відповідача на дату розгляду справи,  довідку про останню звітність відповідача; свідоцтво про державну реєстрацію відповідача; докази ненадання податкової звітності; належним чином засвідчені копії витребуваних та доданих до позову документів надати у справу, оригінали –для огляду. Також пропонуємо надати позовну заяву в електронному вигляді.

3. Запропонувати відповідачу: у разі невизнання адміністративного позову подати заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень; довіреність на представника; свідоцтво про державну реєстрацію та статут; докази надання до податкових органів податкової звітності або пояснення про причини її ненадання; належним чином засвідчені копії витребуваних документів надати у справу, оригінали –суду для огляду..

3. Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі разом з пам’яткою про їх права та обов’язки, відповідачеві –копію позовної заяви та додані до неї документи.

4. У судове засідання викликати повістками осіб, які беруть участь у справі. Явку сторін у судове засідання визнати обов’язковою. У разі неможливості прибути у судове засідання сторін, або їх представників, пропонуємо подати клопотання про розгляд справи без участі представника.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.  

Суддя                     /підпис/                                                         О.В. Конишева

           24 листопада 2011 року        09:20    

  

Джерело: ЄДРСР 19379402
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку