open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Оріхівський районний суд Запорізької області

                           

                                        

                         

                                         Справа  № 2-а-819-4899/11

Категорія 99

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

22.07.2011

Справа №2а  4899

2011 року

постанова

Іменем України

22 липня 2011 року                                                                                м. Оріхів

Суддя Оріхівського районного суду Запорізької області Галчанський С.В., в період робочого часу, в приміщенні суду, розглянувши в порядку скороченого провадження, адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Оріхівському районі Запорізької області про порушення права на державну соціальну підтримку дітей війни,

встановив:

11 липня 2011 року позивач звернувся (лася) до суду з цим позовом в якому зазначав (ла) наступне.

Відповідно до ст.1 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»позивач є дитиною війни, оскільки є громадянином України та на час закінчення (2 вересня 1945 року) Другої світової війни позивачу було менше 18 років.

Відповідно до положень ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни»:

Стаття 6. Державна соціальна підтримка дітей війни

Дітям війни пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищуються на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком.

За період з січня 2006 року по грудень 2008 року пенсія позивачу, як дитині війни у 2006 та 2007 роках не підвищувалася на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, а у 2008 та 2009 роках – не у повному обсязі, оскільки таке підвищення не нараховувалось та не виплачувалось відповідачем у 2006 та 2007 роках, а з 2008 по теперішній час нараховувалось та виплачувалось не у повному обсязі, лише у сумі 10 відсотків мінімальної пенсії за віком.

Вважаючи таке ненарахування та невиплату підвищення на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком у 2006 та 2007 роках, а у з 2008 по теперішній час нарахування та виплату не у повному обсязі протиправною бездіяльністю відповідача, позивач просить суд:

1) Визнати протиправною бездіяльність відповідача з ненарахування та невиплати дитині війни позивачу підвищення на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, з розрахунку діючої мінімальної пенсії за віком на відповідний місяць.

2) Зобов’язати відповідача вчинити певні дії, а саме нарахувати та виплатити дитині війни позивачу підвищення на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, з розрахунку діючої мінімальної пенсії за віком на відповідний місяць.

Адміністративний позов в частині вимог поза межами шестимісячного строку звернення до адміністративного суду залишені без розгляду.

Представник відповідача не подав заперечення проти позову.

За результатами розгляду справи, оцінивши повідомлені позивачем обставини, за наявності достатніх підстав, керуючись ст.6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», ст.183-2 КАС України,

Постановив:

Адміністративний позов задовольнити повністю в частині вимог в межах шестимісячного строку звернення до адміністративного суду.

Визнати протиправною бездіяльність Управління Пенсійного фонду України в Оріхівському районі Запорізької області з не нарахування та невиплати дитині війни ОСОБА_1 підвищення 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, з розрахунку діючої мінімальної пенсії за віком на відповідний місяць, за період з 11 січня 2011 року по день постановлення цього рішення.

Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в Оріхівському районі Запорізької області вчинити певні дії, а саме нарахувати та виплатити дитині війни ОСОБА_1 підвищення на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, з розрахунку діючої мінімальної пенсії за віком на відповідний місяць, за період з 11 січня 2011 року до внесення змін у чинне законодавство України, але з урахуванням раніше проведених підвищень на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, з розрахунку діючої мінімальної пенсії за віком на відповідний місяць відповідно до раніше прийнятих судових рішень.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на постанову суду подається до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Оріхівський районний суд Запорізької області протягом десяти днів з моменту отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Оріхівського районного суду          

Запорізької області                                                                      С.В.Галчанський

Джерело: ЄДРСР 17814953
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку