open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

                                                                         Справа № 2а-2а/1570/3995/2011

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 червня 2011 року

           Одеський окружний адміністративний суд у складі:

           головуючого судді Стефанова С.О.,

           розглянувши у скороченому проваджені адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекції у Біляївському районі до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності, -            

          

В С Т А Н О В И В :

До суду надійшов адміністративний позов Державної податкової інспекції у Біляївському районі до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності.

Дослідивши матеріали справи, повно та всебічно з'ясувавши обставини, підтверджені доказами, проаналізувавши положення чинного законодавства, суд дійшов висновку про повне задоволення позовних вимог виходячи з наступного.

Судом встановлено, що 19.04.2001 р. відповідач зареєстрований Біляївською районною державною адміністрацією Одеської області, як фізична особа-підприємець за адресою: 67632, АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1, номер запису про державну реєстрацію 04057095Ф0011320, що підтверджується  листом Біляївської районної державної адміністрації Одеської області №05-14-2112 від 17.09.2009 року.

19.04.2001 р. відповідача взято на облік як платника податків у ДПІ у Біляївському районі за № 208, що підтверджується довідкою про взяття на облік платника податків.

Станом на 18.05.2011 р. заборгованість по платежам до бюджету за даними податкового обліку у відповідача відсутня відповідно до довідки №8132/9/10-0010 про відсутність заборгованості з податків і зборів, що контролюються ДПІ у Біляївському районі.

Згідно акту про неподання податкової звітності від 17.05.2011 р. № 120 складеного головними державними податковими інспекторами, відповідач  податкову звітність до ДПІ у Біляївському районі не подає більше одного року, а саме з  09.02. 2010 р. і по теперішній час.

Згідно з довідкою адресного бюро ГУМВС України в Одеській області, станом на 04.04.2011 р. відповідач зареєстрований за адресою:  АДРЕСА_1

           Згідно п. 2 ч.1 ст. 9 Закону України «Про систему оподаткування»№1251-XII від 25.06.1991 року, платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати  до  державних  податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації,  бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів). Строки подання податкових декларацій встановлені пунктом 4.1.4 ст.4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами»№ 2181-111 від 21.12.2000 р.

Частиною 2 ст. 46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 755 від 15.05.2003 р. встановлено, що неподання протягом  року органам державної податкової служби податкових декларацій,  документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для постановлення судового рішення про припинення  підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

За наведених обставин, позовні вимоги підтверджені належними та допустимими доказами і підлягають задоволенню у повному обсязі.

Статтями 11, 71 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги  та заперечення, а суд згідно ст. 86 цього Кодексу, оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об’єктивному дослідженні.

Керуючись ст.ст. 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, -

                                               П О С Т А Н О В И В:

            Адміністративний позов Державної податкової інспекції у Біляївському районі до фізичної особи –підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності задовольнити в повному обсязі.

Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, (АДРЕСА_1).

Після набрання чинності постановою суду направити її копію державному реєстратору за місцем реєстрації фізичної особи - підприємця для вчинення дій відповідно до ст. 49 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців».

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги. Якщо апеляційну скаргу не буде подано в строк, встановлений ст. 186 КАС України, постанова суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Постанова суду може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги до Одеського окружного адміністративного суду протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

                  Суддя                                                                     С.О. Cтефанов

                                                                      

 17 червня 2011 року

Джерело: ЄДРСР 16475249
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку