open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2а-2а/1570/3732/2011

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 червня 2011 року           

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Вовченко О.А., перевіривши матеріали адміністративного позову державної  податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що не пов’язано з банкрутством,-

                                                 ВСТАНОВИВ

До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що не пов’язано з банкрутством.

Відповідач отримала надіслану їй копію ухвали про відкриття скороченого провадження у справі 07 червня 2011 року, але жодних заяв про визнання позовних вимог чи заперечень на адміністративний позов в десятиденний строк з дня одержання такої ухвали відповідач до суду не надала.

Суд, дослідивши матеріали справи та надані докази, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до абз.6 ч.1 ст.46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб —підприємців” державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця проводиться у разі  постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.   

Згідно п.3 ч.2 ст.46 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб —підприємців” підставами для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Згідно до п.п.2, 3 ч.1 ст.9 цього Закону платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів); сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Згідно п. 6 ч. 6 ст. 128 Господарського кодексу України громадянин-підприємець зобов'язаний своєчасно надавати податковим органам декларації про доходи, інші необхідні відомості для нарахування податків та інших обов'язкових платежів; сплачувати податки та інші обов'язкові платежі в порядку і в розмірах, встановлених законом

Відповідно до ч. 1 ст. 49 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців»суд, який постановив рішення про припинення підприємницької  діяльності  фізичної  особи - підприємця, в день набрання таким  рішенням законної сили направляє його копію державному реєстратору за місцем  реєстрації фізичної  особи - підприємця  для  внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи –підприємця.

Відповідно до частини 1 статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України постанови суду, прийняті в порядку скороченого провадження, виконуються негайно.

Враховуючи, що відповідач більше року не подавав органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону, а саме: остання податкова звітність подавалась 11.02.2009 року, суд вважає, що позовні вимоги державної  податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що не пов’язано з банкрутством є законними, обґрунтованими та підлягають  задоволенню.     

Керуючись ч.2 ст.46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців», ст.ст. 2, 4, 6, 9, 69-71, 86, 158-163, 167, 183-2, 186, 254 КАС України, суд, -

                                                        ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов державної  податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, що не пов’язано з банкрутством - задовольнити.

Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи – підприємця ОСОБА_1 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер - НОМЕР_1).

Направити копію постанови державному реєстратору за місцем реєстрації фізичної особи – підприємця.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

            У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

          Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її отримання. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

                    

Суддя                                                                            О.А. Вовченко

                                                                                

 17 червня 2011 року

Джерело: ЄДРСР 16475242
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку