open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-1825/2011

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

22 квітня  2011 року                           Київський районний суд м. Сімферополя у складі:

головуючого  - судді Тонкоголосюка О.В.,

при секретарі –  Вороної Т.В.,  

розглянувши  у відкритому судовому засіданні  в м. Сімферополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

в с т а н о в и в :

          ОСОБА_1 звернулась до суду  із позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, мотивуючи свої вимоги тим що вона полягає із останнім в зареєстрованому шлюбі.  Від сумісного життя вони мають двох дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Відповідач матеріальної допомоги на утримання дітей не надає, вони цілком перебувають на утриманні матері. Просить стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання дітей в твердій грошовій сумі – 1000грн.

          В судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала.

          Відповідач в судовому засіданні не зарперчував проти стягнення аліментів на утримання дітей в твердій грошовій сумі – 1000грн .

          Вислухав позивача, відповідача, дослідивши  матеріали справи, суд  вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

         Судом встановлено, що сторони по справі полягають в зареєстрованому шлюбі, що підтверджується відповідним свідоцтвом про одруження від 17.06.2006 року, актовий запис № 219 ( ас.7). Від сумісного життя вони мають двох дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 (ас.5,6). Діти перебувають на утриманні матері, відповідач матеріальної допомоги на утримання дітей не надає.

         У відповідності до ст. 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.  

         Згідно до ч. 3 ст. 181 СК України, за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.

         Стаття 184 СК України передбачає, що я кщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі ( ч.1).  Розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону (ч.2). Якщо розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, менше мінімального розміру, передбаченого частиною другою статті 182 цього Кодексу, то дитині призначається відповідно до закону державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку ( ч.3).

          Враховуючи, що платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід та не заперечує проти стягнення аліментів у твердій грошовій сумі, суд вважає за можливе  призначити аліменти  в сумі 1000 грн..

        На підставі ст. ст. 180-181, 183-184 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 213, 215, 367 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

          Позов задовольнити.

         Стягнути з ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця м. Усть-Кут, Иркутской області, Російской Федерації, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітніх ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, в сумі 1000 грн., починаючи з 31.03.2011 року  до їх повноліття.

         Допустити негайне виконання рішення в частині стягнення аліментів – у межах суми платежу за один місяць.

         Стягнути з ОСОБА_5 в дохід держави судовий збір в розмірі 51 грн., та 120 грн. за інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи.

        Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя                                                                              

Джерело: ЄДРСР 15165132
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку