open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 1019/2-а-593/2011 р.

         

                                                                  ПОСТАНОВА

                                                                 Іменем України

16 лютого 2011 року о 08 год. 00 хв.         Суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області, що діє як адміністративний суд, Овдієнко К.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Переяславі-Хмельницькому справу за  адміністративним позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги „Дітям війни”, -

     встановив :

ОСОБА_2 просить визнати відмову відповідача в перерахунку соціальної допомоги, передбачену ст.6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни” неправомірною; зобов’язати відповідача здійснити перерахунок його пенсії з підвищенням її на 30 % мінімальної пенсії за віком, виходячи із розміру, встановленого ч.1 ст.28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та провести відповідні виплати з 31 липня 2010 року, з урахуванням проведених виплат та в подальшому здійснювати виплати відповідно до ст.6 Закону України „Про соціальний захист дітей війни”.  

03.02.2011 року відповідач отримав копію ухвали з доданими документами. Заперечень на адресу суду не надіслав.

На підставі ст.ст.3,6,7 Закону України "Про соціальний захист дітей війни", ст.28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", керуючись ст.ст. 2, 159, 160, 162, 183-2, ч.1 ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України,  суд, -

                                                                 постановив:

      Позов ОСОБА_2  до Управління Пенсійного фонду України у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги „Дітям війни” задовольнити.

Визнати неправомірними дії Управління Пенсійного фонду України у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області щодо нездійснення перерахунку пенсії ОСОБА_2  за нормами закону України  "Про соціальний захист дітей війни" за період з                            31 липня 2010 року.

Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області провести перерахунок призначеної ОСОБА_2 пенсії, підвищивши її на 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, визначеної відповідно до ч.1 ст.28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та виплатити її з урахуванням виплачених позивачеві за цей період сум підвищення з 31 липня 2010 року.

Стягнути з Державного бюджету України на користь ОСОБА_2 понесені ним судові витрати в розмірі 3 ( три ) грн. 40 ( сорок ) коп.

Постанова підлягає негайному виконанню, в частині задоволення позовних вимог.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного адміністративного суду Київської області  через Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд протягом десяти днів з дня отримання її копії, з одночасним надісланням, особою, яка її подає апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.

    Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у прийнятті апеляційного провадження або набрання законної сили постанови за наслідками апеляційного провадження.

    СУДДЯ:      

   

   

Джерело: ЄДРСР 13801529
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку