Справа № 1-127/11

Засідання

Дата 04/07/2022
Час 09:30
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Марків Ю.С., суддя-доповідач: Марків Ю.С.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Франківська окружна прокуратура м. Львова Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В., захисник: Цімура Яромир Володимирович
Дата 23/06/2022
Час 12:30
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Марків Ю.С., суддя-доповідач: Марків Ю.С.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Франківська окружна прокуратура м. Львова Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В., захисник: Цімура Яромир Володимирович
Дата 16/06/2022
Час 09:30
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Марків Ю.С., суддя-доповідач: Марків Ю.С.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Франківська окружна прокуратура м. Львова Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В., захисник: Цімура Яромир Володимирович
Дата 09/06/2022
Час 09:30
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Марків Ю.С., суддя-доповідач: Марків Ю.С.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Франківська окружна прокуратура м. Львова Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В., захисник: Цімура Яромир Володимирович
Дата 02/06/2022
Час 14:00
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Марків Ю.С., суддя-доповідач: Марків Ю.С.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Франківська окружна прокуратура м. Львова Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 27/05/2022
Час 09:30
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Марків Ю.С., суддя-доповідач: Марків Ю.С.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Франківська окружна прокуратура м. Львова Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 11/02/2022
Час 11:00
Судочинство Кримінальне
Суд Львівський апеляційний суд
Суть за обвинуваченням Заболоцького М.В. та Сімонова Д.В. за ч. 2 ст.15, ч. 3 ст. 368 та інш. КК України
Суддя Головуючий суддя: Маліновська-Микич О.В., суддя-доповідач: Маліновська-Микич О.В., суддя-учасник колегії: Белена А.В., суддя-учасник колегії: Головатий В.Я.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець Микола Миколайович, обвинувачений: Сімонов Денис Валерійович, обвинувачений: Заболоцький Михайло Васильович, захисник: Мельник Олег Іванович, захисник: Поліщук Левко Володимирович, прокурор: Львівська обласна прокуратура
Дата 19/11/2021
Час 13:00
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Франківська окружна прокуратура м. Львова Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 02/11/2021
Час 10:00
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 05/10/2021
Час 14:30
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 14/09/2021
Час 14:30
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 13/07/2021
Час 14:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Коваленко Н.В., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 25/05/2021
Час 14:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Коваленко Н.В., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 27/04/2021
Час 10:30
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Коваленко Н.В., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 06/04/2021
Час 11:30
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Коваленко Н.В., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 02/04/2021
Час 10:00
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 30/03/2021
Час 10:30
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Коваленко Н.В., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 16/03/2021
Час 11:30
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Коваленко Н.В., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 09/03/2021
Час 09:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Пістун А.О., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 01/03/2021
Час 09:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Пістун А.О., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 16/02/2021
Час 09:45
Судочинство Кримінальне
Суд Дніпровський апеляційний суд
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Крот С.І., суддя-доповідач: Крот С.І., суддя-учасник колегії: Пістун А.О., суддя-учасник колегії: Коваленко В.Д.
Сторона Потерпілий: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенік Наталія Ігнатівна , підсудний: Петьков Олександр Олексійович, підсудний: Петькова Наталія Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григорівна, підсудний: Петькова Наталія Володимирівна, захисник: Бондаренко Євгеній Володимирович
Дата 10/02/2021
Час 11:10
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 29/12/2020
Час 14:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 28/12/2020
Час 15:30
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 17/12/2020
Час 16:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 07/12/2020
Час 14:10
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 29/10/2020
Час 15:30
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 12/10/2020
Час 15:30
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, представник потерпілого: Кремінець М М , підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 09/10/2020
Час 11:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 08/10/2020
Час 15:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 25/09/2020
Час 11:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 24/09/2020
Час 15:30
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 08/09/2020
Час 15:20
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 26/08/2020
Час 15:30
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 12/08/2020
Час 15:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 03/07/2020
Час 11:00
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 05/06/2020
Час 15:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 21/04/2020
Час 15:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 07/04/2020
Час 15:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.
Дата 27/03/2020
Час 14:10
Судочинство Кримінальне
Суд Франківський районний суд м.Львова
Суть Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Суддя Головуючий суддя: Мигаль Г.П., суддя-доповідач: Мигаль Г.П.
Сторона Потерпілий: Гавриш Маріанна Олександрівна, підсудний: Заболоцький Михайло Васильович, підсудний: Сімонов Денис Валерійович, прокурор: Львівська місцева прокуратура №3 Захарко А.Є., захисник: Галишин Сергій Олександрович, захисник: Мельник О.І., захисник: Поліщук Л.В.
Дата 24/03/2020
Час 15:00
Судочинство Кримінальне
Суд Дзержинський районний суд м.Кривого Рогу
Суть Самоправство
Суддя Головуючий суддя: Вікторович Н.Ю., суддя-доповідач: Вікторович Н.Ю.
Сторона Скаржник: Зінченко Сергій Васильович, представник потерпілого: Бенник Н.І., підсудний: Петьков Олександр Олександрович, підсудний: Петькова Наталя Валеріївна, підсудний: Петькова Зоя Григоріївна, підсудний: Петькова Наталя Володимирівна, захисник: Бондаренко Є.В.

Історія справи

Навчальні відео: Як користуватись системою